kontör tl yükleme sitesi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reklamcim

Üye
    Konu Sahibi
Site Adresi: Toptankntr.com

İçerik : Parça Kontör ve Parça TL Yükleme Sitesi

Site Kuruluş Tarihi :
Ekim 2009

Site Hakkında Tanıtım :
Toptan Ve yükleme Merkezi’ne hoş geldiniz. Toptankntr, Türkiyenin en deneyimli parça kontör ve parça tl firmasıdır. Firmamız, Bayilerinin de desteğiyle hızla büyümeye devam etmektedir. Sitemizi ziyaret edip sistemimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Toptankntr.com
 

scop07

Üye
Site Adresi:
Kuruluşu Tarihi: 2009
İçerik: Parça Kontör
Tanıtımı:

Kırtasiye,bayi,büfe,cafe,market,bakkal ve aklınıza gelebilecek pek çok iş alanında ek gelir ve yüksek kazanç sağlamak adına size en iyi çözümü sunuyoruz. kişilerin en çok talepte bulunduğu ihtiyaç haline gelmiştir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarlarda size yükleme yapıyoruz. Bekletmeden günün her saati sizin yanınızdayız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt