Komik Soyisimleri

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici

:P :P :P :P :P

msm

Üye
gercekten komikmis

Quattro

Quattro

Üye
Yuh bu kadarınıda beklemiyodum yaw.... :D :D :P

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:ehe: :ehe: :ehe: Bukadarınada pes yani... :ehe: :ehe: :ehe:

the_patriot

Üye
şöhret sıçan bu ne yaw

:)

Caine

Caine

Üye
gülfidan gösterir,mehmet taşak,sultan kıç... bunlar baya guzel isimler, iyiki bole adımız ve soyadımız yokbee :)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

MiCoX

Üye
züLeyHaHaHaHAHAha:D

stripe

Üye
ne isimler var be :D

kamilitan

Üye
yok artııkkk bunlar ne yaww allaha cok şükür ne dertler var dünyada favorilerim mehmet taşak sultan kıç, şöhret sıçan ve gurban yalama ..bunlar ne yaww :haha: :supriz: delircem simiddiii hhehehehe

biLad3r

Üye
koptum be :D

hyucek

hyucek

Üye
bunlar ii kurtulma şansı var bunların babaları analarına yazık. hele ana kocasından kıç soyadı almış. way bea :) bayaa b başlık parası almış olmalı...

sheriff

Üye
atilla beyin soyadi baya güzelmiş :D
ben de bi ara gazetede okumuştum adamın adı: Dünya Malı Düzdür :lol2:
bi de : Rahime İşer

KaKa

Üye
hehe heeeee.. :haha: :D :DD

curunan

curunan

Üye
Annemize babanıza şükretmek lazım bize doğru düzgün isimler vermiş :D

andersoN

andersoN

Üye
Originally posted by the_patriot@Apr 22 2005, 09:55 PM
şöhret sıçan bu ne yaw

:)
[post=37062]Quoted post[/post]​
koptum :lol2: :lol2:

scabies06

Üye
bizim millet ad soyad koymayı bile bilmiyo işte :)

MobiLe_ManiA

Üye
hehe çok ii yaaa....... ama bide şey ... mesela fadime KAFASINDANAŞAĞIKAYNARSUDÖKÜLMEZOĞLU :P:p

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
e yuh artık ben bööööööööööö filan oldum. :haha: :lol2: :lol2: :haha:

vazi

vazi

Üye
çok güzeller

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt