Komando Dadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
<span style='color:blue'> 8) Adamım Vın diesel den bir film daha ;;)
Gerci sanatsal acıdan pek begenmedim ama Vin olmasa gitmezdim zaten...
</span>

mayday_

Üye
ya ben o filmi aldımda daha izlemek nasip olmaadı güzel mi bari??

rnry

Üye
hafta sonu gitmeyi düşünüorum. tavsiye eder misin??? yoksa boşuna vakit öldürmeyelim...

Üye
8) Valla şöyle söyliyeyim : Vin diesel i sevdigimden her filmine gözü kapalı gidiyorum ama malesef film çok güzel diyemicem :wacko: Tabi, zevkler ve renkler tartışılmaz ama 5 üzerinden 2 yıldız veririm

_ Beni affet VİN :&#39;(

- Ama İzlemediyseniz size bi film tavsiye edeyim GAZAP ATEŞI bu filme 5 üzeri 4 yıldız veririm işte ;;)

Quattro

Quattro

Üye
Ya zaten VİN böyle filmi nasıl çekmiş anlamadım.:huh:Öyle dadı madı ona göre değil. :wacko: Aksiyon macera filmlerinde tek geçerim onu..... ;;)

mexi

Üye
sen okadar vurdulu kırdılı katilli film çevir sonra üstüne bu oldumu anlamadım. resmen pişmiş aşa soğuk su katmış -_- -_- -_- :no: :no:

Üye
Arkadaşlar doğru adamın mizaci sert ama Bruce Willis de ne rollere girdi ;)

Ayaz77

Üye
sevgili kökbudak kardeşim bruce villiste oyunculuk biraz daha fazla ve o kaslarıyla tanınmıyor onun tarzı farklı ama cronicles of riddick iyiydi film olarak.

Üye
Originally posted by Ayaz77@Apr 18 2005, 10:50 AM
sevgili kökbudak kardeşim bruce villiste oyunculuk biraz daha fazla ve o kaslarıyla tanınmıyor onun tarzı farklı ama cronicles of riddick iyiydi film olarak.
[post=33704]Quoted post[/post]​
Tevfik baba aramıza hosgeldin ;;)

king Lawyer ;)

Ayaz77

Üye
Hoşbulduk kardeş :artı: :artı: :artı:

Oğuz Özseyrek

Oğuz Özseyrek

Üye
Bruce Willis Bence :) Oynamalıydı O Filmde

o9uz

o9uz

Üye
saçma bi komedi filmi.

acemi26

acemi26

Üye
çocuklara göre bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt