Köyde Internet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Köyde Internet Sorunu
Merhba arkadaşlar bi bayram geldi çattı yine koye gidicez :(
Koyde 3g 'ekmiyo 2g ful çekiyo fakat bununla internete girilmiyo normal şehirde 2g ile internete çok rahat giriliyo ama koyde internete giremiyorum neden olabilir acaba telefon ayarlarında sıkntı kesinlikle yok telefondada sıkntı yok BimCELLin bi açğımı acaba yapacak bişeyim varmı

Müşteri hizmetleride bişey de yardmcı olmadı anca telefin ayarlarnızı yaplandırn diyolar :(

Onerilerinizi bekliyorum teşekkürler ...

stylee61

Üye
Ben turkcelim durum aynı bende de.

asdf4236

asdf4236

Üye
köyde 3g şebekesi yoktur ondan olabilir mi acaba :)

fk555897

fk555897

Üye
Köyde 3G çekmiyordur

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefon 2G de internetee girmiyo mu ?
Giriyo
İste biz ondan bahsediyoruz 2g de yavas girer ama bizde hic girmiyo baglantı yok
Sms veya aramada skntı yok 2g full çekiyo ayrıca

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bazen şebeke sorunu oluyor

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar ben pttcell kullanıyorum teyzemlerde sebeke cekmıyor 3g cekıyor

kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
Koyde 3g 'ekmiyo 2g ful çekiyo fakat bununla internete girilmiyo normal şehirde 2g ile internete çok rahat giriliyo ama koyde internete giremiyorum neden olabilir acaba telefon ayarlarında sıkntı kesinlikle yok telefondada sıkntı yok BimCELLin bi açğımı acaba yapacak bişeyim varmı

Müşteri hizmetleride bişey de yardmcı olmadı anca telefin ayarlarnızı yaplandırn diyolar :(

arkadasim o konu ile ilgili yapabilecegin bir sey oldugunu zannetmiyorum. ayni durum bende de oluyor. sebeke direginin tam dibinde full cekiyor ama veri transferi yok denecek kadar az. buna karsin dedigin gibi sehirdeki 2g sebekesinde cok daha iyi. galiba bu durum oparator tarafindan ele alinmasi gereken bi durum.

phasan

phasan

Üye
Pek koylere ınternet vermıyorlar genelde merkez şehırlere yatırım var koyde konuşsun yeter dıye dusunuyorlar

bLnmz

bLnmz

Üye

Kardeşim, köylerde internet önemli değil diye düşünerek baz istasyonlarını ona göre kuruyorlar. Onun için malesef yapabileceğin birşey yok. Köyden telefonda internet kullanmak isteyipte kullanamayan birkaç kişinin toplanım, operatörlere başvuruda bulunması gerekir. Baz istasyonlarının yükseltilmesi talep edilebilir :(

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Bizim koyde 3g de cekıyor

phasan

phasan

Üye
Kardeşim, köylerde internet önemli değil diye düşünerek baz istasyonlarını ona göre kuruyorlar. Onun için malesef yapabileceğin birşey yok. Köyden telefonda internet kullanmak isteyipte kullanamayan birkaç kişinin toplanım, operatörlere başvuruda bulunması gerekir. Baz istasyonlarının yükseltilmesi talep edilebilir :(
Haklısın cok onemli degıl malum koylerde artık pek gencler kalmıyor

Üst Alt