Köpeğe tecavüz ederken yakalandı

 • 25 Eylül 2012
 • 791 Okunma
 • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. A.E., 15 Eylül günü apartmanın bodrum katında köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı.


  Ördek, inek, köpek... Her yeni gün korkunç tecavüz haberlerine bir yenisi daha eklendi. Ataşehir'de bir adam yeni doğum yapmış köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı. Mahalleli bu olaydan sonra ayaklandı.
  250 LİRA CEZAYLA SERBEST

  Radikal'in haberine göre polisin linçten son anda kurtardığı A.E., karakolda ifadesi alınıp 250 lira da ceza ödedikten sonra serbest bırakıldı. Köpeğin sahibinin şikâyetçi olması üzerine olay savcılığa intikal etti.

  İstanbul Ataşehir'de yaşayan A.E., 15 Eylül günü apartmanın bodrum katında köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı. Polisin linçten son anda kurtardığı A.E., karakolda ifadesi alınıp 250 lira da ceza ödedikten sonra serbest bırakıldı. Köpeğin sahibinin şikâyetçi olması üzerine olay savcılığa intikal etti.
  MAHALLELİ İMZA TOPLUYOR

  A.E. ile aynı mahallede yaşamak istemeyen semt sakinleri, imza topluyor. Köpeğin bakıcısı Yusuf Aydoğduoğlu, "A.E., kaçmasını önlemek için köpeği battaniyeyle sarmıştı. Bulunduğumuz yerde kalabalığı fark eden polis gelip A.E.'yi suçüstü yakaladı. Köpek henüz bir hafta önce doğum yaptı ve dört yavrusu var. Köpeği elinden kurtardığımızda yaptığı ilk şey yavrularını emzirmek oldu. Özel mülküme girip köpeğe tecavüz eden bu adamdan davacıyım" derken mahalle sakinleri de bu kişiyle aynı yerde yaşamak istemediklerini belirtip imza topluyor.
  PARA CEZALARI CAYDIRICI DEĞİL

  Hayvanlara tecavüz suçu kabahatlar hukuku kapsamında değerlendirildiğinden, ortalama 250 lira ceza kesiliyor. Başbakanlık tarafından hazırlanan ve Hayvan Hakları Koruma Kanunu'nda değişiklik yapan tasarıda da hayvanlara tecavüzle ilgili bölüm yok. Yeni düzenlemeye tepkili olduklarını söyleyen Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) avukatı Ahmet Kemal Şenpolat, "Para cezaları caydırıcı değil. Bu kişilerin iki-dört yıl hapisle yargılanmasını istiyoruz" diyor.
   


  Yazan: yavuzkaraca
 2. ne oluyor bu millete?
   
 3. abazalık ve sapkınlık.
   
 4. Gidiş hattı iyi değil artık:hmmm
   
 5. hayıra alemet değil bu gidiş gitsinler eve çok istiyolarsa :off:
   
 6. acınacak bir durum
   
 7. Oha yeni doğmuş köpeğe :oha:
   
 8. Oha artık. :off:
   
 9. Hayır yeni doğmuş değil yeni doğum yapmış köpeğe..

  İşte söylenebilecek en yerinde cümle.
   
 10. Şaşkınlıkla öyle okumuşum. Düzelttiğin için sağol.
   
 11. Rica ederim canım.
   
 12. +1:off:
   
 13. boşuna cinselliğin afrikası türkiyedir denmiyor
   
 14. Bu söz çok doğru hocam özellikle şu bir kaç ay için çok geçerli...
   
  greenmile bunu beğendi.
 15. Bu millet kafayı yemiş ha :off:
   
 16. Nasıl bu hale geldik!!! :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 09:05