Kocaman itiraf

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TwiNKie...

TwiNKie...

Üye
    Konu Sahibi
Kocaman itiraf
Sportif direktör Aykut Kocaman, 7'de 7 yapmanın “olağanüstü” olduğunu ifade ederken, üstü kapalı olarak Daum'u da eleştirdi: “İçimden geleni söylüyorum. Oyun içerisinde çelişkilerimiz var. Yüksek tempoya ulaşamıyoruz”

Antalya galibiyetiyle ligdeki 7’de 7 rekorunu egale eden Fenerbahçe’de, sportif direktör Aykut Kocaman’ın maç sonrası önemli açıklamaları vardı. Kocaman bir yandan 7 maçta toplanan 21 puanın önemine dikkat çekerken, diğer yandan takımın sergilediği düşük tempolu futbolla ilgili eleştirilerini açık yüreklilikle dile getirdi. “7’de 7 yapmak olağanüstü güzel bir durum. Bu maçlardan galibiyetle ayrılmak, takımın ve kulübün özgüveni açısından çok önemliydi” diyen Kocaman, istenen futbolu oynatamayan Christoph Daum’a da önemli mesajlar gönderdi. Kocaman şunları söyledi: “İlk yarının sonuna kadar önümüzde 5 deplasman var. Antep, Kayseri, Beşiktaş, Eskişehir ve Trabzon’la dışarıda oynayacağız. Bunlar zor maçlar. O nedenle ilk 7 haftada 7 galibiyet almak ve zorlu maçlardan önce puan kaybına uğramamak çok önemliydi. Ancak kendi içimden geleni söylüyorum, oyun içerisinde çelişkilerimiz var. Beklediğimiz yüksek tempoya ulaşamıyoruz. Bunun yanında lehimize olan çelişkiler de var. 3 tane topumuz direkten dönüyor ve 4-5 tane net pozisyonumuz var. Bir gerçek daha var ki, kazanmasını biliyoruz. Bu da önemli bir şey tabii ki. Bu maçtan da kazanarak çıkmak, bizim için gelecek adına umut verici bir durum.”

Kaynak : fanatik.com.tr

MUHAMMED ENES

MUHAMMED ENES

Üye
hep iyiz demelerinin yanında birazda gerçekleri söylüyorlarya gerçekten güzel gelişme ...:oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah takım gerçek temposuna kavuşacak umudumu hiç kaybetmedim..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Takım 7. haftada olmasına rağmen hala rayına oturamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...