Klasör Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

legendfb

legendfb

Üye
    Konu Sahibi
Klasör Sorunu
Selamlar,
s3 mini kullanıyorum çözmek istediğim sorun şu şekilde, hafıza kartımın içine çeşitli bilgilerin olduğu resimli bilgiler adında bir klasör oluşturdum ve içine mezeler klasörü, pilavlar klasörü vs vs bir sürü farklı dalda klasör kopyaladım sonrasında telefonumda galeriyi açtığımda oluşturduğum resimli bilgiler klasörünün içindeki tüm klasörleri tek tek gösterdi şimdi benim istediğim pc'de nasıl ki tek klasöre tıklayıp hepsini görebiliyorsak öyle görebileyim istiyorum ama olmuyor galeri tüm klasörleri tek tek sıralayıp klasör bolluğu oluşturuyor buda istediğim klasörü bulmamı zorlaştırıyor, igo navigasyon yükledim onun bile bir sürü klasörlerini galeri içinde gösteriyor karmaşık şekilde bir süredir çeşitli uygulamalar yükledim QuickPic ile düzenleme yaptım olmadı dosya yöneticileri yükledim olmadı hangi yolu izlemem lazım nasıl düzenleyebilirim umarım anlatabilmişimdir biraz karışık oldu :)

byAndroid

byAndroid

Üye
malesef öyle bir düzenleme yok sanırım

legendfb

legendfb

Üye
    Konu Sahibi
Yabancı forumlarda farklı anlatımlar mevcut şu ana kadar onların önerdikleri yöntemler de çare olmadı, denemelerim devam ediyor istediğime ulaşırsam burada paylaşacağım..

Üst Alt