Klasör Erişim Engelleme (Beta)

Sponsorlu Bağlantılar

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Klasör Erişim Engelleme (Beta)
Basit olarak istediğiniz klasörlere erişim engelleyen bir program :)
Windows 7 Ve üzeri sistemler içindir. Framework 4.5 ile çalışıyor zaten yükleme esnasında kontrol ediyor.
Kullanıcı adı : admin
Parola : 123
Güncelleme 5.12.2015 ;
-Renk Seçim Paneli Eklendi
-Artık kendi şifrenizi belirleyebiliyorsunuz (ilk önce 123 yazıp giriş yaptıktan sonra )
-Artık yönetici izni gerekli
Güncelleme 13.12.2015
-Bazı gerekli dosyalar eklendi
-Setup harici yüklemelere karşı koruma eklendi ( Sadece setuptan kurulursa çalışacak yani :) )
-Framework 4.5.2'den 4.5'e düşürüldü. ( Fazladan indirme yapıp kotanızı doldurmayın diye :) )

Program görüntüsü :

İndirme linki :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: wegas23

kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi :)

kralberk13

kralberk13

Üye
beklenen şey geldi demek teşekkürler :)

wegas23

wegas23

Üye
gırış yapıyorum klasörü seciyorum engelle dıyınce " tanımlayıcı başvurularının bazıları veya tümü çevrilemedi " dıyor :hmmm

Son düzenleme:
Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Link çalışmıyor (ındırme yapmıyor) rıca etsem günceller mısın :)
Şu anda kontrol ettim çalışıyor ama belki url decoderda bi problem olabilir zaten resimde uçmuş güncelleyim.
Düzelttim

wegas23

wegas23

Üye
gırış yapıyorum klasörü seciyorum engelle dıyınce " tanımlayıcı başvurularının bazıları veya tümü çevrilemedi " dıyor :hmmm
gırış yapıyorum klasörü seciyorum engelle dıyınce " tanımlayıcı başvurularının bazıları veya tümü çevrilemedi " dıyor

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
hiç bi engelleme yok ? ılk defa kurdum daha engelleme yapmadım
Sanırım bazı kütüphaneleri setupa koymayı unuttum :) Şu anda visual repair yapıyor bir - iki saate güncellerim tekrardan

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi.

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
3 Pcde denedim üçündede çalıştı biri 32 bit diğerleri 64 bit.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Şu anda kontrol ettim çalışıyor ama belki url decoderda bi problem olabilir zaten resimde uçmuş güncelleyim.
Düzelttim
resim yine uçmuş dosya yükleme yetkisi isteyebilirsin adminlerden verirlerse dosyaları foruma entegre edersin kaybolmaz:)

Üst Alt