Telefon Tavsiyesi Klasikçilerrrr n73 mü 6300 ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FaTiK57

FaTiK57

Üye
    Konu Sahibi
Klasikçilerrrr n73 mü 6300 ???
merhaba arkadaşlar ben klasikçilerdenim.dokunmatik telefona geçmeye korkuyorum çünkü günde çok fazla mesajlaşıyorum ve normal nokıa tuş takımına alışmış durumdayım.bir süre daha bu böyle gidicek. şu anda düşüdüğüm iki model var nokıa 6300 ve nokıa n73 kullanan arkadaşlardan öneriler bekliyorum. dahaönceden nokıa 5130 vardı günde nerdeyse 300 mesaj atıyodum telefon kaldırmıyodu ve çöküyodu. n73 ve 6300 donma ve kitlenme sorunu yaşar mıyım? bide menüsü falan seri olmalı kolay kolay arıza yapmamalı sizce hangisi???

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
N73 bence

paradox07

paradox07

Üye
Sana 6300ın sevmediğim yönlerini söyleyeyim:müzik çalar açılma sırasında donma,kamerası çok düşük,en önemli sorunlarından birisi de kulaklık yerinin arızalanması-bu başka birinin başına da gelmişti.bence geri kalan özellikleri gayet iyi,kullanışlı ve gördüğüm en sağlam telefonlardan birisi(maaşallah diyelim de telefon mesajdan sonra cortlamasın:)).müzikçalar ve kamerayla işin yoksa alabilirsin:)

Lumia920

Üye
6300 ! Eski bir n73 kullanıcısı olarak.

paradox07

paradox07

Üye
N73ü hiç bilmiyorum ama,karşılaştıramam yani:)

stainless steel

stainless steel

Üye
eskibir n73 kulanıcısı olarak sorunları tuş jostck çabuk bozuluyor adamı delirtiyor arkadaki kayar kapak açılıyor kamerası açılıyor bence alma n73 düşündükçe deli oluyorum

TeAmo42

TeAmo42

Üye
n73 ve mesaj yazmak bir arada düşünemiyorum :)
6300 da n73 e göre müzik ve kamera yönünden geride kalırsın ama şarj ve mesaj rahatlıgı ve tasarım yönünden çok iyidir.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
İki cihazında tuşları mesaj için elverişsiz bence.
Tavsiyem 3120c.

DOKTOR 7

DOKTOR 7

Üye
bence 6300 almalısın

MaxipmaN

Üye
temiz n95 desem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...