Klasik n-gage arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devilmaycry

Üye
    Konu Sahibi
psp satıldı ;;)

ama klasik n-gage arıyorum full olması tercihimdir yüksek hafıza kartlı aksesuar vsvsvs

vonderboy

Üye
devilmaycry
arkadaşım n-gage+140ytl veririm.n-gage ile beraber usb kablosu+pil+128mmc+16mmc+orjinal kulaklık+harici hoparlör kablosu+orjinal n-gage cd'sini veriyorum oyunlarıda sana cd'ye çekip veririm.bende güneşlide oturuyorum.0532 3713985

ibonline

ibonline

Üye
vonderboy
burda acayip bişeyler dönüyor banamı öyle geldi neyse umarım anlaşırsınız

orcoon

Üye
PSP ile N-gage imi kafa kafaya değişelim!!! ne dersin??? yada sen psp den alo demeye evam et??!! :eksi:

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by orcoon@Sep 28 2005, 12:35 AM
PSP ile N-gage imi kafa kafaya değişelim!!! ne dersin??? yada sen psp den alo demeye evam et??!! :eksi:
[post=179400]Quoted post[/post]​
n-gagenin değerini cok yüksek biçmişsin :eksi:

devilmaycry

Üye
    Konu Sahibi
PSP ile N-gage imi kafa kafaya değişelim!!! ne dersin??? yada sen psp den alo demeye evam et??!!

Allah tan sana acil şifalar diliyorum ;;)

chawush

Üye
Originally posted by devilmaycry@Sep 28 2005, 12:06 PM
PSP ile N-gage imi kafa kafaya değişelim!!! ne dersin??? yada sen psp den alo demeye evam et??!!

Allah tan sana acil şifalar diliyorum ;;)
[post=179647]Quoted post[/post]​
orada ince bi düşünce var cözememişsin
yani ngage yi psp ye değişmem demek gibi bişey :P:P:P

devilmaycry

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by chawush+Sep 28 2005, 01:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(chawush &#064; Sep 28 2005, 01:31 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-devilmaycry@Sep 28 2005, 12:06 PM
PSP ile N-gage imi kafa kafaya değişelim&#33;&#33;&#33; ne dersin??? yada sen psp den alo demeye evam et??&#33;&#33;

Allah tan sana acil şifalar diliyorum  ;;)
[post=179647]Quoted post[/post]​
orada ince bi düşünce var cözememişsin
yani ngage yi psp ye değişmem demek gibi bişey :P:P:P
[post=179681]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tamam bende diyorum ki arkadasin tedavi masraflarini üstlenirim sorun degil :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...