kızları ne zaman bırakmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kızları ne zaman bırakmalı
Kızları ne zaman bırakmalı..

Ay bu akşam değişik birşey yapalım (Bırak)

Ay şekerim saçlarım böyle mi güzel şöyle mi güzel (Bırak)

Bazı şeyler artık bana yetmiyor (Bırak)

Annem seninle tanışmak istiyor (Bırak)

Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak)

Kendimi asmak istiyorum (Bırak)

Bugün kendimi yorgun hissediyorum (Bırak)

Uçur beni (Bırak)

Hadi yiğidim aslanım kalem kaşlım (Hemennnnnn)

Yaa bu ay ki telefon faturamı sen ödesen (Düşünme bile)

Pelin'in erkek arkadaşının arabasını gördün mü (Neee bırak tabi)

Ben de mi o kıyafetten alsam (Koşarak uzaklaş)

Sinema mı olmaz ya günümüzü sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin (Bırak bırak bırakmakla kalma tokat at)

Kendimi bu akşam ölecekmişim gibi hissediyorum (Bırak)

Evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (Bırak imkanın varsa kafa at, yere düşerse tekme ile devam et)

Ayyy bu kıyafet sana hiç yakışmamışşş (Sus ve başka bir tarafa doğru ıslık çalarak yürümeye başla)

Şakaların batıyoooooooooooo (Uçan tekme at)

Diş etlerimde iltihaplanma çıktı öpüşmeyelim bir süre olur mu hayatım (Döner tekme at midesine)

Cep telefonunu çaldırır kapatırsa (Polis karakoluna yönlendir, bırak)

Hayatım ben makyajımı yapıp aşagıya ineceğim deyip 2 saat gecikiyorsa (Gözüne parmağını sok)

Burnumu biraz kaldırsam mı (Kulağını ısır)

Siz erkekler futboldan ne anlıyorsunuz (Koşarak omuz at)

Özür dilerim geciktim (Sopa varsa etrafta sopa ile kovala yoksa taş bul gerisini bırak içindeki hayvan bitirsin)

Komik ayakkabılar giyiyorsa (Ben karışmıyorum bu kısma isteyen istediğini yapsın)

Eski erkek arkadaşımla bir yemek yesem ne olur ki hem bana önemli bir şey söleyecekmiş çok merak ettim (Son sözleri mi mezartaşı için biraz uzun oldu da...)

Başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler çok hayvansınız derse (Kafa göz dal ben suçu üzerime alırım)

Evlenince ben senin ayağına basacağım (Öyle bir tokat at ki allahı şaşsın)

Ben eski hayatımda bir diktatörmüşüm biliyor musun (İstiklal marşını söylet :))) ama siz şeklini biliyorsunuz kankalar)

Şu anda seninle konuşamam evde misafirler var (Dürbünlü tüfekle vur 250 metreden)

Ay sıkıldım çıkalım bu filmden (Patlamış mısırların hepsini zorla yedir)

Sevgililer gününde sana ayı alırsa (Kafaderisi kemerini süslesin veya postu şömineni)

Hayır o arkadaşınla görüşmeni istemiyorum (!!!!!!)

Ağzı açık yemek yediği zaman (Masayı fırlat sandalyeyi kır kafasında)

Alo kocacım naber (!!!! evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. bırak bırak hatta bırakma kaç.....)

Bu listeyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.... Ama en iyisi hiç başlamamak :DD :DD

ardaca

Üye
parantez içindekiler hiç olmamış. medeni insanlar olarak böyle şeyler çok yanlış. belki sizin için kötü birşeyler yapmış olabilir ama bunun neticesi dayak veya başka fiziksel tahripler olmamalı.

sonuçta karşınızdaki de bir insan. onun da bir gururu var. onun sizin gururunu kırmış olmanız sizin de aynısını özellikle bu yolla yapmanızı gerektirmez. fiziksel olarak kadınlardan daha güçlüyüz ama bunu onlara karşı bir üstünlük olarak kullanmamız erkekliğin kitabında yok bence. sonuçta aynısı sizin annenize kız kardeşinize yapılsa nasıl tepki verirsiniz onu düşünün ona göre davranın.

şaka amaçlı yazılmış olsa dahi bence hoş değil. bırakılabilir ama diğer eylemler asla :nono:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk başta bende öyle düşündüm gardaş ama yazıyı şaka amaçlı olarak okunmalı :) yoksa tabiki kızlara el kalkmaz :nono:

hyucek

hyucek

Üye
hepsi bela bunların :off:

_KyRa_

_KyRa_

Üye
sana kesin bi kız bişi yaptı pm ile annatmak istermisin bu konulardan annarım veya msn varsa orda konuşalım

massut

massut

Üye
bunları yapmıcak kız yoktur .Bulursanız cennetliksiniz demektir. ;)

Quattro

Quattro

Üye
Çok iyi yaw... Valla nerden geldi aklına. :D

keano

Üye
Originally posted by ardaca@May 15 2005, 12:18 PM
şaka amaçlı yazılmış olsa dahi bence hoş değil. bırakılabilir ama diğer eylemler asla :nono:
[post=55274]Quoted post[/post]​

he gurban, aynen katiliyrim. ule birakmak bile kolay diil beee.. dimi? hehe az mi cektin benden..muhahahahah muhahahaha (hain gulu$u)

yılmass_

yılmass_

Üye
adam şaka amaçlı yazmış uzatmaya gerek yok

ve gerçekten güzel olmuş

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Hiç olmadı ki bırakalım :'( :'( :'( :'(
Ah Ah !!! :'( :'( :'( :'(

darktempler

darktempler

Üye
süper olmuş saol

alkanaltun

alkanaltun

Üye
çok güsel..

iremm

iremm

Üye
sadece komik erkekler inanmayın bunların hiç biri doğru deil :ehe
hele bu bitirdi beni Alo kocacım naber (!!!! evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. bırak bırak hatta bırakma kaç.....) :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Öldüm gülmekten süper ötesi birşey :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...