Kız tavlama yöntemi %100 çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
binlerce dansöz var

0MG90

0MG90

Üye
Tembellikten okuyamadım sonra yine gelirim :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
goooool dakika 90 da sergen atıyor

Uhops

Uhops

Üye
Okuyan varsa özet geçsin.Galiba hiç okuyan yok gibi yorumlara bakınca :kıskıs:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
:kıskıs:

istisna97

istisna97

Üye
Okudum kendinize özen gösterin hep evet demeyin biraz hayir deiyin dış görünüşe önem verin fln

Enes

Enes

Üye
Arkadaşlar kelimesinden sonrasını okumadım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
:d:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
veysel özet çıkar arkadaşlara (kdv dahil 1 :tl: )

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Hmm sanirim anladim git kiza vur, yere düssün.Sesini iyi ayarla yerden kaldir.Naneli seker istermisin de.Gizemli bir sekilde kulanin arkasindan para cikar.Girt bunla cukulata alirsin de.Sonra bidaki görüste bitane daha gömün kiz bayilma durumuna gelsin sonra nefesinizi alacak sekilde yanasin dudaklara uhu sürüp yapistirin kendi dudaklarnizla.Göz göze bakin tesadüfmus gübi sonra bi odaya cekin cok güze bi ses tonuyla ona cikma teklif edin yapismis dudaklarla oda hayur desin 14 lüyü cikarin vurun :emoamca:Dorumu anladim :hmmm

Uhops

Uhops

Üye
Hmm sanirim anladim git kiza vur, yere düssün.Sesini iyi ayarla yerden kaldir.Naneli seker istermisin de.Gizemli bir sekilde kulanin arkasindan para cikar.Girt bunla cukulata alirsin de.Sonra bidaki görüste bitane daha gömün kiz bayilma durumuna gelsin sonra nefesinizi alacak sekilde yanasin dudaklara uhu sürüp yapistirin kendi dudaklarnizla.Göz göze bakin tesadüfmus gübi sonra bi odaya cekin cok güze bi ses tonuyla ona cikma teklif edin yapismis dudaklarla oda hayur desin 14 lüyü cikarin vurun :emoamca:Dorumu anladim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
Boş işler Bekarlik Sultanliktir Abi Gerisi Hikaye

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
anlamışsın ama yanlış anlamışsın :d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
En etkili kız tavlama yöntemi:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
angut bir kuş türüdür