Kitap / Genel Sohbet

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Kitap / Genel Sohbet
Arkadaşlar her türlü kitap hakkında bilgi alışverişi, tavsiye, sohbet için bir konumuz olsun istedim.
En son biz başka bir konuda Suç ve Ceza hakkında konuşuyorduk :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben İngilizce kitap okuduğum için son zamanlar fazla sohbet edemeyebilirim :D en son Sherlock Holmes: Duke's son adlı kitabı okudum, super :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Ben de en son Pucca'yı okudum. Çok güzeldi ama feci küfür var içinde :D
Şimdi Kadın Kokusu'nu okuyorum. Mefisto Kulübünü yarım bıraktım. Ben ve Tess Gerritsen'ı yarım bırakmak. Çok ilginç.

SHS

SHS

Üye
teşekkürler Pınar :D
ya ben uzun zamandır kitap okumuyorum, yeni kitap almayı düşünüyorum, hadi önerin bakalım :ehe tür farketmez ama yabancı yazarların yok efendim en çok satanmış, yok süpermiş kitapları olmasın! sadece zaman ve para kaybı, kafa karışıklığından başka bişey değiller :off:

• Beğen
Tepkiler: minoo
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Olasılıksızı okumayı çok istiyorum. Okuyan var mı aranızda ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Suçlu zevkler var. Yetişkinler için(+18 icerikler, küfürler falanda varda :D fazla degil ama) vampirli, zombili falan bir kitap. Daha dogrusu seri. Fena sarıyor.

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Olasılıksızı okumayı çok istiyorum. Okuyan var mı aranızda ?

Olasılıksız'ı ben de çok okumak istiyorum ama bir türlü okuyamadım. Benim bölüm başkanım okumuştu. Adam resmen o kitabı okumadan ölme dedi.

----------Eklendi @ 23:01:24 ---------- Yazıldı @ 23:00:28 ----------

teşekkürler Pınar :D
ya ben uzun zamandır kitap okumuyorum, yeni kitap almayı düşünüyorum, hadi önerin bakalım :ehe tür farketmez ama yabancı yazarların yok efendim en çok satanmış, yok süpermiş kitapları olmasın! sadece zaman ve para kaybı, kafa karışıklığından başka bişey değiller :off:

Türü farketmez ne demek yahu hangi tür seviyorsan söyle de ona göre öneride bulunalım :hmm

SHS

SHS

Üye
@' Kalender 'ben okudum Olasılıksız'ı fena yav :ehe
@Revengul o nası bi kitap yahu :kop:
@minoo tür: polisiye, klâsik, fantastik, bilimkurgu vs.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vampir günlükleri dizisini bilir misin? Aha o iste :D

----------Eklendi @ 23:10:45 ---------- Yazıldı @ 23:10:22 ----------

Onun gibi yani

SHS

SHS

Üye
biliyorum, seni mi kırcam imkanım olunca bi bakarım :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi

@minoo tür: polisiye, klâsik, fantastik, bilimkurgu vs.

Polisiyeden bol bir şey yok bende. Az önce güncelledim hatta konuyu. Bak şu konuya istersen canım.

http://www.maxicep.com/kitap/tess-gerritsen-rizzoli-isles-serisi-422476.html

----------Eklendi @ 23:16:38 ---------- Yazıldı @ 23:16:01 ----------

Vampir günlükleri dizisini bilir misin? Aha o iste :D

Vampirler pek ilgimi çekmiyor benim :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vallah benim odamda 7 tane kitaplık var kocaman. İlk gözüme kestirdigim Dan Brown-Kayip Sembol. Daha okumadım :hmmm

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Bende de Dijital Kale var. Çok merak ediyorum ama bi türlü sıra bulamıyorum ona :s

Erkek Dedikodusu'nu almak istiyorum :hmmm

TheCower

TheCower

Üye
Vampir günlüklerini okumadım ama filmi süper :) kaç seneden beri on üç küsür yıllık Ateşten Gömlek i okuyordum. Bu sene elime arkadaştan Şeytan adlı bir kitap geçti. Şimdi farkediyorum da ikisinde de ateşli acayip bir şey var :D şimdi ise Oyunun Kurallarını Fizik Söyler diye bir kitap var onu da hediye ettiler ziyan olmasın diye okumaya başladım :)

• Beğen
Tepkiler: minoo
SHS

SHS

Üye
Günahkar'ı okudum :D dizisi (Rizzoli&Isles) varya onun kafam oraya gitti :ehe ama güzel kitaptı hemen bitirmiştim

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Günahkar'ı okudum :D dizisi (Rizzoli&Isles) varya onun kafam oraya gitti :ehe ama güzel kitaptı hemen bitirmiştim

Tamam işte Günahkâr 3.kitap. Sen bir de 4 ve 5'i oku :oha:

----------Eklendi @ 23:26:31 ---------- Yazıldı @ 23:26:11 ----------

Vampir günlüklerini okumadım ama filmi süper :) kaç seneden beri on üç küsür yıllık Ateşten Gömlek i okuyordum. Bu sene elime arkadaştan Şeytan adlı bir kitap geçti. Şimdi farkediyorum da ikisinde de ateşli acayip bir şey var :D şimdi ise Oyunun Kurallarını Fizik Söyler diye bir kitap var onu da hediye ettiler ziyan olmasın diye okumaya başladım :)

Kitap okumak iyidir, candır :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bari "şeytan yemini"ni okumuş olun :ehe

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Yok valla okumadım onu hatta duymadım. Yazarı falan kim?
Sen okuduysan bahset biraz güzel mi :D

SHS

SHS

Üye
nihat aynı anda 3-4 kitap okuyor :ehe

Üst Alt