Haber Kırmızı Lumia1520 De Göründü

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
ama dan sonra virgül olacaktı yazım hatası :D böylesi çok daha güzel :thumbup:

caglar b

caglar b

Üye
O ekranda ne oyun oynanır,

ANIL

ANIL

Admin
Şık duruyor. WP ve büyük ekran isteyenler için güzel alternatif olmuş.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
çok şık gerçekten 920'den ancak bu telefona yükseltiriz sanırım :eller:

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
E 2014 de lumialar yalan olacak,ms kendi cihazlarını üretecek.bu kadar cihaz çıkartmasının nedeni ne satarsam kar düşüncesi de alanlar ne yapacak.ms Bi yerden sonra desteğini kesecek çünkü
ms desteğini keseceğini zannetmem lumialar çıkmaya devam edecek

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
E 2014 de lumialar yalan olacak,ms kendi cihazlarını üretecek.bu kadar cihaz çıkartmasının nedeni ne satarsam kar düşüncesi de alanlar ne yapacak.ms Bi yerden sonra desteğini kesecek çünkü

Ms Nokıa isminin 10 yıl daha kullanılacağını söylemişti bu durumda lumia cihazları bi 10 yıl daha görücez gibi belki ismi değişir ama Nokıa yazısı 10 yıl daha değişmez o yüzden içimiz rahat olsun :)

Ama gerçekten bu diziliş hoşuma gitti bi haberde fazla live tile'ın 920 üzerindede yapıldığını görmüştük burada eğer bu fazla live tile çalışması bizlerede verilirse ne ala bizden iyisi yok :D

kerim5534

kerim5534

Üye
Abim sevinsin @m542tf

• Beğen
Tepkiler: m542tf
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Pencereyi soldaki tek sütuna parmağımızla dokunup yukarı ittiğimizde sadece o sütundaki tilelerin yukarı kaydığını düşünsenize :), tüm sayfayı yukarı kaydırmak içinde iki parmakla ittiğimizi :P

• Beğen
Tepkiler: mesutcinik
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Pencereyi soldaki tek sütuna parmağımızla dokunup yukarı ittiğimizde sadece o sütundaki tilelerin yukarı kaydığını düşünsenize :), tüm sayfayı yukarı kaydırmak içinde iki parmakla ittiğimizi :P
pek mantıklı görünmüyor. Zira öyle kaydırma için o sutundaki tüm tileların aynı ebatta ayarlanmış olması gerekiyor.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aslında onu düşünmüştüm. Bir zeka kübü misali :P

mesutcinik

mesutcinik

Üye
çok iyi düşünceler ab gerçekten :alkisbunun özel ayarları yapılabilir olursa kullanılabilir bir seçenek olur bence

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Özellik falan tartışacak halde değilim arkadaşlar tek düşüncem şu telefonun uçuk fiyatta gelmemesi geldiğinde ben bunu alamam dememeliyim

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
yahu illa konu mu açmalıyım vodafone a özel olan 64 gb hafızalı 1020 ler hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar?bununla birlikte 3 yere aynı soruyu yazmış oluyorum ama gören duyan okuyan yok maşaALLAH :angry:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
yahu illa konu mu açmalıyım vodafone a özel olan 64 gb hafızalı 1020 ler hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar?bununla birlikte 3 yere aynı soruyu yazmış oluyorum ama gören duyan okuyan yok maşaALLAH :angry:
o konuda herhangi bir bilgi yok çünkü. Şimdilik sadece Turkcell'den çıkacak gibi görünüyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
34mAh oh e güzel

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben 1520 nin fiyat olarak note 3 ile aynı olacağı görüşündeyim aşağı yukarı tahminim bu belki bir ihtimal rekabet açısından 200 300 Tl daha az fiyat koyarlar