Kırmızı başlıklı kızı 1 de kurdun ağzından okuyun


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim :
Her gün yaptığım gibi ormanı temizlemeye çıkmıştım. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim. Derken bir kız beliriverdi. Kırmızı başlık ve peleriniyle çok şüpheli bir görünümü vardı. Kimin aklına gelir bu garip kıyafeti giymek. Bir kurnazlık peşindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim bu garip kızı. Elinde taşıdığı üzeri örtülü sepette kim bilir ne taşıyordu!.. Yürüyüşü bile normal değildi. Yanına yaklaşıp ne yaptığını sorunca bana büyükannesinin evine gittiğini söyledi ama gel de inan. Yine de bıraktım peşini kendi işime döndüm. Ama aklım o kıza takıldı bir kere... Bir gidip bakayım doğru mu söyledikleri dedim kendi kendime; gerçekten böyle bir büyükanne var mı? Siz olsaydınız gerçekliğini kontrol etmek istemez miydiniz? Orman benim evim. Ben hem ev sahibiyim, hem de diğer orman sakinlerine karşı sorumluyum. Neyse uzatmayayım... Gittim, baktım ve gerçekten bir büyükanne buldum. Sorduğumda "evet o küçük kız benim torunum" dedi. Ben de sorumlu bir kişi olarak; "bu küçük kız yabancılarla konuşulmayacağını öğrenmemiş daha!..." dedim ve anlattım küçük kızla karşılaşmamı... Büyükanne de ürperdi ve birlikte küçük kıza bir ders vermeye karar verdik. O yatağın altına saklandı, ben Onun geceliğini giydim, başlığını taktım ve yatağına yattım. Küçük kız birazdan içeri girdi. Seslendi cevap verdim. Ne şaşkın bir çocuk!.. Beni büyükannesi sanıvermişti. Ben benim büyükannemi değil sesinden, kokusundan bile tanırım oysa ki. Neyse bunlar bir şey sayılmaz, daha neler yaptı bilseniz. Kulaklarımın niçin büyük olduğunu sordu. Ne ayıp şey hiç sorulur mu!... Yine de çocukluğuna verip yumuşak bir sesle cevapladım. "Seni iyi dinlemek için"... Ama bu sefer kalkıp da burnumun niçin büyük olduğunu sormaz mı!.. Küçük kız hiç mi hiç terbiye almamış. Ben zaten burnumu kendime kompleks haline getirdim, öz-güvenim sallantıda. Psikologlar, estetikçiler... Dünya para harcıyorum ama nafile. Yine aldırmamaya çalışırken bu sefer de ağzımın kocaman olduğunu yüzüme vurmaz mı! Tabi ki kızdım, siz olsanız kızmaz mıydınız? O sinirle ayağa fırlayıp peşinde koşturmaya başladım. Birden ne olsa beğenirsiniz! Bir kocaman avcı elinde tüfek kapıdan dalıverdi. Beni "seni hain kurt, büyükanneyi yedin değil mi?.." diye suçlamaz mı !.. Halbuki büyükannenin kılına bile dokunmadım, O da saklandığı yerden çıkıp beni korumaya çalışmadı. Malum yaşlılık,kulakları iyi duymuyor. Avcı mahkeme yapmadan infaz kararımı verdi. Tabi ben de adalet bulamayacağımı, hatta canımı yitireceğimi anlayıp pencereden zor attım kendimi. Geçirdiğim büyük korkunun sarsıntısı yetmiyormuş gibi o gün - bu gün ormanda bile yüzümü rahat gösteremez oldum. Adım haine çıktı.
Yeter Artık... Ben Suçsuzum... ;;)
 
mavizeybek

mavizeybek

Üye
zaten sevmezdim kırmızı başlıklı kız masalını :box: :shiny:
 
_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
güzel olmuş gülüm... :wub: :wub:
 

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
saol 1 denem :victory:
 
helper007

helper007

Üye
Gomik
 
Caine

Caine

Üye
bende bu kırmızı başlıklı kızdan hariç kurtu severdim, çünkü çok tatlı hayvan :DD
 
SANCAR

SANCAR

Üye
Ben de hep kurttan yanaydım zaten :lol2:
 

AntiTuk

Üye
süpppeerr :artı:
 
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Çok güzel olmuş :wub: ;)
 
hidayet

hidayet

Üye
kurt ne kadarda iyi niyetliymiş bakın :D
 

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
ewedd senelerje kötü 1i olarak tanıdık :D
 

tameriscen

Üye
ben kudun böyle bisiy yapacağına inanmamıştım zati.


adalet yerini buldu. bunca yıl herkez kurdu suçlu zannetti.
 
prince of hell

prince of hell

Üye
süpermiş
:)
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
way beh kurdun agzından olunca nassı degisti hikaye yıllardır yargısız ınfaz yapıomusuzda haberimiz yokmus :kop: :kop: :kop: :kop:
 
midnight

midnight

Üye
Kurt sinirlenmesin de napsın di mi?..
 

metintekin

Üye
sıkızcı :(
 

mumya

Üye
kurt bu bir şey demeye gelmez. :huhu:
 

S1FR3K1R1C1

Üye
rapci_cariye yanlış anlama ama devamlı dikkat ediyorum sen sadece fıkra şiir vs. yazıyorsun gerekli gereksiz ne bulursan bence formu fazla kirletme bi konuda tekrar tekrar güncelle fıkranı şiir'îni tekrar tekrar konu açmana gerek yohk benim görüşüm bu ;;)
 

hasank

Üye
Originally posted by tameriscen@Sep 6 2005, 11:22 AM
ben kudun böyle bisiy yapacağına inanmamıştım zati.


adalet yerini buldu. bunca yıl herkez kurdu suçlu zannetti.
[post=156166]Quoted post[/post]​


+10111010 :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
 

mursel_61

Üye
:artı: vah zavallı kurt günağını aldık kaç senedir ;;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
47
sinan yüksel
Cevap
0
Görüntüleme
55
Cann Karyağdı
Cevap
1
Görüntüleme
415
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
363


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt