Kıraç Rezil Olmaya Devam Ediyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

Kıraç'ın Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti...
Sert yorumları ile gündeme gelen Kıraç, bu kez bir röportajı sırasında Tarkan'la ilgili soru üzerine "Tarkan'ın .... koyayım" diyerek küfür etti...

Star Tv ekibinin sorularını bir röportaj sırasında yanıtlamaya başlayan Kıraç, geçtiğimiz günlerde Tarkan ve Mustafa Sandal'ın boşu boşuna İngilizce albüm yaptıklarını, böyle bir yere gelemeyeceklerini söylemesi hatırlatılarak, Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti.

Kıraç soruyu cevaplamak yerine, "Tarkan'ın ..... koyayım" diye gülümseyerek cevap verdi.

slayer

Üye
.........
adam saydık savunduk yaptıklarına bak
:angry:

kullandığım kelime için özür dilerim

Bu mesaj DefectoR tarafından Bugün, 07:48 PM yeniden düzenlenmiştir

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Önce rapçi Ceza'ya çattı şimdi de Tarkan'a

bu adam git gide dengesizleşmeye başladı :angry:

MR_Sedat

Üye
dengesiz .. :off:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
la millet şaşırdı haaa...bu adam çekemiyor mu ne???

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by the_patriot@Aug 27 2005, 08:07 PM

Kıraç'ın Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti...
Sert yorumları ile gündeme gelen Kıraç, bu kez bir röportajı sırasında Tarkan'la ilgili soru üzerine "Tarkan'ın .... koyayım" diyerek küfür etti...

Star Tv ekibinin sorularını bir röportaj sırasında yanıtlamaya başlayan Kıraç, geçtiğimiz günlerde Tarkan ve Mustafa Sandal'ın boşu boşuna İngilizce albüm yaptıklarını, böyle bir yere gelemeyeceklerini söylemesi hatırlatılarak, Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti.

Kıraç soruyu cevaplamak yerine, "Tarkan'ın ..... koyayım" diye gülümseyerek cevap verdi.
[post=146222]Quoted post[/post]​

Ceza dan sonra sıra tarkana geldi ayıp be ses var fizik var ama akıl yok,
bence sarhoş yada kayıtda değil sanıodu çünkü söylemeye başladığında kamera yere bakıodu

yuubi

Üye
Originally posted by salihyet+Aug 27 2005, 10:47 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(salihyet &#064; Aug 27 2005, 10:47 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Aug 27 2005, 08:07 PM

Kıraç&#39;ın Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti...
Sert yorumları ile gündeme gelen Kıraç, bu kez bir röportajı sırasında Tarkan&#39;la ilgili soru üzerine "Tarkan&#39;ın .... koyayım" diyerek küfür etti...

Star Tv ekibinin sorularını bir röportaj sırasında yanıtlamaya başlayan Kıraç, geçtiğimiz günlerde Tarkan ve Mustafa Sandal&#39;ın boşu boşuna İngilizce albüm yaptıklarını, böyle bir yere gelemeyeceklerini söylemesi hatırlatılarak, Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti.

Kıraç soruyu cevaplamak yerine, "Tarkan&#39;ın ..... koyayım" diye gülümseyerek cevap verdi.
[post=146222]Quoted post[/post]​

Ceza dan sonra sıra tarkana geldi ayıp be ses var fizik var ama akıl yok,
bence sarhoş yada kayıtda değil sanıodu çünkü söylemeye başladığında kamera yere bakıodu
[post=146356]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
kayıtta olmasa ne olacak ki böyle ağır bir söz söylemeye hakkı yok bence
dengesiz vede patavatsız davranmış bence

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
vay terbiyesiz :horse:

Caine

Caine

Üye
bu kıraç varya tarkana kurban olsun beeeee. şere....siz adam. ulan sen kimsinde turkiyede tututaln ve sayılan sanatçıları ve senlede alakası olmayan düzgün insanları ağzına alıp küfür ediyorsun :vur: bir daha senin şarkılarını dinleyeninde,kasetini alanındaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :off:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bence bu adam hakkında daha fazla konuşmayalım..şerefsizin teki... :off: :off: :off:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlarla konserine gidecektik bu akşam(pazar) 11 tane bilet almıştım, gitmeyeceğim galiba :angry:

Caine

Caine

Üye
kral adamsın the_patriot kralsın valla helal :artı:

iceboy

iceboy

Üye
Anlasilan kiskanclik damarlarina vurmus bu dengesiz kendini bilmez "kanatli melegin" Kendisi once bir dil-terbiye kurumuna gidip edep alsilnda sonra konussun. Densiz iste....

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Tarkana tavsiyem var : cezadan bol bol kırıç&#39;ı anlatan sarkı alsın ;)

katibim

katibim

Üye
oldum olası sevmezdim zaten
:nono:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla bu adam kasınıyo yaw...ilk önce ceza&#39;ya attı laf sonra da tarkana adam reklam pesinde hedefide hızla ünlenen kişiler ..adam tam bir .yaw.bu kadar olur.iyiki sagopa kajmer&#39;e laf atmıyo zatena tamaz kapesitesi yetmez o nadamın ne kadar..adam kırac yane ne kadar karaktersiz oldugunu gösteriyo...yane gerisi size kalmıs ;)

tuna

tuna

Üye
Kim Kimin ... Kor&#33;. Adamın Resmen Reklam için yapmayacağını kalmadı&#33;&#33;

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Ha ha ha kanıt görmeden inanmam böyle birşeye. Kesinlikle işte bir iş var haber yapılacağını bilmiyormuydu sanki araya başkasının lafıda girmiş olabilir her şey olabilir. Haberciler zaten böyleşeyleri kollar haber olsun diye ellerine fırsat geçmiş işte. İnanmıyorum böyle bir şeye.

tuna

tuna

Üye
Ben İzledim bip koyuyolarda dudaktan okunuyo

Salihyet

Salihyet

Üye
mana koyayım dedi :S ayıp valla ben kıraçın bestelerini takdir ederdim ama kişiliğini değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt