Kim tutar seni Burak Yılmaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Kim tutar seni Burak Yılmaz
[h=2]Gelsenkirchen, Kayseri, La Vella, İstanbul... 14 günde 4 farklı şehirde, 4 farklı takıma, 3 farklı turnuvada, 2 farklı formayla 5 gol atan Burak durdurulamıyor .[/h]

Burak Yılmaz... Onun için ne mekan fark ediyor ne de zaman... Attığı gollerle adını tüm dünyaya duyurmayı başaran 27 yaşındaki futbolcunun son 2 haftadaki macerası, tek kelimeyle mükemmel... Seri, 12 Mart’ta Gelsenkirchen’deki Schalke deplasmanıyla başladı. Attığı nefis golle Galatasaray’ın 3-2’lik galibiyetinde başrol oynayan Burak, Devler Ligi’nde de gol sayısını 8’e yükseltirken, takımını çeyrek finale taşıdı. 17 Mart’ta adres Kayseri’ydi. Mourinho’nun gözü önünde 2 gol atarak, Aslan’ı 3-1’lik galibiyete taşıyan yıldız futbolcu, takımının zirvedeki yerini sağlamlaştırdı. Bu maçın ardından A Milli Takım kampına katılan Burak, 22 Mart’ta Andorra’nın La Vella şehrinde sahneye çıktı ve 2-0’lık mücadelede yine ağları havalandırmayı başardı. Avrupalılar’ın ‘canavar’ lakabını taktığı Burak’ın son kurbanı Macaristan’dı. 26 Mart’ta Kadıköy’de oynanan karşılaşmada yine golünü attı, ancak Ay-Yıldızlı ekip bu kez kazanmayı başaramadı.

Manşetleri süsledi

Böylece 14 günde 4 farklı şehirde, 4 farklı takıma karşı, 3 farklı turnuvada, 2 farklı formayla 5 gol atmayı başaran Burak Yılmaz, bir kez daha dünya spor medyasının da manşetlerini süsledi.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Sonuçta GALATASARAYlı :D

3r02

Üye
Hala içim ısınmıyo Burak a nedendir bilmiyorum.

x-scarface

x-scarface

Üye
galatasarayla alakası yok adam azimli disiplinli oyuncu.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
aynen kesinlikle çok azimli bir futbolcu adamda azim olmadıktan sonra barça'da olsa ne yazar :hmmm

comando_legend

comando_legend

Üye
Tigana onun için yeni henry buldum diyodu ama kimse kullanamadı Ts de parladı

comando_legend

comando_legend

Üye
Tigana onun için yeni henry buldum diyodu ama kimse kullanamadı Ts de parladı

tunahankocak

Üye
Galatasaraylı olarak itiraf etmeliyim ki golü kendisi yaratmıyor ama nasıl yapıyor bilmiyorum, bir şekilde atıyor. Golü atsın da nasıl atıyorsa atsın :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...