Kim tutar seni Barış

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
Kim tutar seni Barış
Bu sezon taraftarların en çok tepki gösterdiği futbolculardan biri olan Barış Özbek, Antalyaspor maçının ardından soyunma odasında arkadaşlarına veda etti: Sezon sonunda gidiyorum.
2007-08 sezonunda Almanya’nın Essen takımından transfer edilen Barış Özbek, daha hazırlık maçlarındaki performansıyla bile taraftarı umutlandırmıştı. Feldkamp’ın, “Büyük yıldız olacak” dediği Barış, Sarı-Kırmızılı formayla ilk iki sezonunda iyi bir görüntü çizdi. Savaşçı yapısı, bitmek tükenmek bilmez enerjisiyle orta sahanın vazgeçilmezlerinden oldu. Geçtiğimiz sezon düşüşe geçen 25 yaşındaki futbolcu, bu sene ise tam anlamıyla dağıldı. Şans bulduğu maçlarda neredeyse hiçbir varlık gösteremeyen Barış, zaman zaman yaptığı kritik hatalarla takımının birçok maçta gol yemesine neden oldu.
Polat üstünü çizdi
Özellikle ligin ikinci yarısındaki performansıyla, taraftarların hedef aldığı isimlerden biri haline gelen gurbetçi futbolcu, birçok maçta tribünler tarafından yuhalandı. Başkan Adnan Polat bile Barış’ın isteksiz görüntüsüne isyan etti. 25 yaşındaki orta saha oyuncusu da sonunda ayrılmaya karar verdi. 3-0’lık Antalyaspor yenilgisinin ardından soyunma odasında takım arkadaşlarıyla vedalaşan Barış Özbek, “Ben sezon sonunda ayrılıyorum” ifadelerini kullandı. Barış’ın bu açıklamasının ardından taraftarların tepkisi yine sert oldu: Kim tutar seni!

siverock

Üye
yolu açık olsun

Εthnic

Εthnic

Üye
geldigi gunden beri bir turlu isinamadigim futbolcu.. gidisine uzuldugumu soyleyemiyecem...

Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
Εthnic;3353830' Alıntı:
geldigi gunden beri bir turlu isinamadigim futbolcu.. gidisine uzuldugumu soyleyemiyecem...
arada bazen iyi oynadığı oluyordu ama bende pek sevmezdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt