Kilometre-mil


hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar mil kaç kilometreye tekamül eder..1mil=?km.birde buna göre 160mil yapan araç kaç km ile gidiyo olur? sağolun şimdiden
 

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
konu kaynadı arada cvp bekliyorum

konu kaynadı arada cvp bekliyorum
 
cllgr

cllgr

Üye
1 mil : 1609.34 mt eder.
160 mil : 257495 mt ediyor,dolayısıyla 257 km yaklaşık hız demek oluyor.
 

RockFord Fosgate

Üye
1mil=1.6km olarrak alınır yaklasık!!!!160mph ıse yaklasık 260 km yapar!!!
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt