Kilit Kodu

mertku

Üye
    Konu Sahibi
:'( arkadaşlar Nokia 6600 telefonum var kilit kodunu unttum,telefon garantili,yetkili serviste işlem uzun sürüyor ,dışarda 10YTL den az kapı açan yok bi yardımcı olun lütfen

metintekin

Üye
wer garantiye gitsinn.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hard format at ;)

* 3 yes ve power tuşuna basılı tut ;)

dustqm

dustqm

Üye
bi arkadaş daha aynı sorunla karşılaşmıştı hard format işe yarıyo olmalı bi dene bu arada eğer denersen ki işe yaraması gerekiyo yarayıp yaramadığını buraya yazda bu sorunla karşılaşan çıkarsa uğraşmadan sorunun çözümünü görsün ok?? :artı: :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayır hard format işe yaramıyor tek çare yeni yazılım yüklenmesi onunda değeri 10 ytl civarı.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Garantili ise para vermenize gerek yok , serviste yaparlar.

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 28 2005, 06:43 PM
Hayır hard format işe yaramıyor tek çare yeni yazılım yüklenmesi onunda değeri 10 ytl civarı.. ;)
[post=179857]Quoted post[/post]​

ya ben bi kere duydum ya işe yarıyo diyolardı eminsin di mi yaramadığına van_hoijdonk gerçeği sana emin misin demek biraz ayıp olur ama yani kendin mi denedin yoksa benim gibi kulaktan dolma mı :hoho:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Aynı durum gökhan'ında başına geldi servise verip yazılım yükletmişti.. ;)

Başka yolu yok.. :vur:

mertku

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA BİNLERCE KEZ HARD FORMAT ATTIM,TELEFON FORMAT MANYAĞI OLDU,BU KOD GİTMİYOR...ARTIK TEK ÇARE SERWİS YİNEDE İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYURMAK İSTEDİM,KİLİT KODUNU HARD FORMAT KALDIRMIYORRR!!! :( :vur:

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by mertku@Sep 28 2005, 10:21 PM
ARKADAŞLAR İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA BİNLERCE KEZ HARD FORMAT ATTIM,TELEFON FORMAT MANYAĞI OLDU,BU KOD GİTMİYOR...ARTIK TEK ÇARE SERWİS YİNEDE İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYURMAK İSTEDİM,KİLİT KODUNU HARD FORMAT KALDIRMIYORRR!!! :( :vur:
[post=180033]Quoted post[/post]​

hadi ya olum bi kere deneseydin baktın olmuyo teli nie format manyaqı yaptın nese bilgilendirdiğin için çok saol :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by dustqm+Sep 28 2005, 08:52 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(dustqm &#064; Sep 28 2005, 08:52 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Sep 28 2005, 06:43 PM
[post=179857]Quoted post[/post]​

ya ben bi kere duydum ya işe yarıyo diyolardı eminsin di mi yaramadığına van_hoijdonk gerçeği sana emin misin demek biraz ayıp olur ama yani kendin mi denedin yoksa benim gibi kulaktan dolma mı :hoho:
[post=179988]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Malesef Format vs. işlemiyor.

Aynı durum malesef başıma geldi ve Servis yolunu tuttum :vur:

mertku

Üye
    Konu Sahibi
bu 2. kez başıma geliyo ama yinede sorayım dedim bilenlere Herkese teşekkür ederim.

mertku

Üye
    Konu Sahibi
BU konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok tekçare serwis .bu bilgi de artık denemiş olarak duyurulur

mertku

Üye
    Konu Sahibi
McodeCalc

mertku

Üye
    Konu Sahibi
McodeCalc adlı programı kullanın o şifreyi çözuyor bu sitede var şimdi denedim çözuyor.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet , program sitemize yeni geldi , artık servisten de kurtulduk : )

rıdvo

Üye
tşkrlr

dEs_

dEs_

Üye
Bunun programı vardı seneler önce... Belki yukarıdaki arkadaşın dediğidir... Biz çok telefona (o zamanlar 3650 6600 vs vardı) denedik ve başarılı olduk...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt