Yardım Kılıf hakkında bilgi

lucyy77

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar aranızda love mei kılıf kullanan var mı ?
kullanan arkadaş varsa yorumlarını alabilr miyim . gerçekten suya karşı dayanıklı mı . sağlam mı ?
teşekkürler şimdiden herkese

anılbaran

anılbaran

Üye
kullanmıyorum ama bayaa saglam bi kılıf bence , su geçirmem olayına ne olursa olsun güvenmeyin ama yinede diger kılıflara göre tabi ki o konuda güvenlikli olabileceğini düşünüyorum .Yani sağlam olsun diyosanız önerebilirm

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Üye oldum

Benzer Konular

maskelialbay
Cevap
4
Görüntüleme
122
maskelialbay
huzurkentli
Cevap
1
Görüntüleme
129
bozok_tr
ömer talat katı
Cevap
1
Görüntüleme
206
gonyalı
ömer talat katı
Cevap
5
Görüntüleme
128
DarkredBlue61

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt