Kies telefonu görmüyor - Galaxy s4 mini

Sponsorlu Bağlantılar

cengiz49

Üye
    Konu Sahibi
Kies telefonu görmüyor - Galaxy s4 mini
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Pc Windows XP. Formattan sonra kies pc ye YÜKLENMİYOR. Formattan önce sorunsuzdu. Ama şimdi böyle. Lütfen yardımcı olun

Kontrol

Kontrol

Üye
Kies telefonu görmüyor. / Bilgisayara kies yüklenmiyor.
Başlık ve içerik farklı, sorununuzu anlaşılır bir şekilde yazarsanız daha hızlı cevaplar alabilirsiniz.
Kies yüklenmiyor: Son versiyonu indirimeyi deneyin. Aciklamada XP destegi olup olmadigina bakin. Xp destegi var ve hala yuklenmiyorsa bir alt surumunu bulup tekrar deneyin. Eger hata ile karsilasiyorsaniz, buraya yazin ona gore bakalim.

Kies telefonu görmüyor: Kiesi tekrar kurun, ardindan bilgisayarinizi yeniden baslatin.
Hala gormuyorsa, Samsung Usb Driver paketini yükleyin.
Buna ragmen gormezse, farkli USB portlari deneyin. Sorun hala devam ederse, isletim sisteminizi Windows7 ye yukseltin.

marco2000

Üye
driverleri tekrar yukle olur.

cengiz49

Üye
    Konu Sahibi
Kies telefonu görmüyor. / Bilgisayara kies yüklenmiyor.
Başlık ve içerik farklı, sorununuzu anlaşılır bir şekilde yazarsanız daha hızlı cevaplar alabilirsiniz.
Kies yüklenmiyor: Son versiyonu indirimeyi deneyin. Aciklamada XP destegi olup olmadigina bakin. Xp destegi var ve hala yuklenmiyorsa bir alt surumunu bulup tekrar deneyin. Eger hata ile karsilasiyorsaniz, buraya yazin ona gore bakalim.

Kies telefonu görmüyor: Kiesi tekrar kurun, ardindan bilgisayarinizi yeniden baslatin.
Hala gormuyorsa, Samsung Usb Driver paketini yükleyin.
Buna ragmen gormezse, farkli USB portlari deneyin. Sorun hala devam ederse, isletim sisteminizi Windows7 ye yukseltin.

Teşekkürler. Sorun şu; kies yükleniyor ama tlfonu görmüyor.
1) Kies son surumu yukledim olmadı
2) Kies eski version yukledim olmadı
3) Usb driver son sürüm yukledim olmadı
4) Usb driver eski sürüm yukledim olmadı
5) İşletim sistemini Windows 7 ye yükseltirsem pc açılmaz diyebilirim. Dizüstü; 500 mb ram
driverleri tekrar yukle olur.

Denedim. Olumsuz malesef

Kontrol

Kontrol

Üye
Teşekkürler. Sorun şu; kies yükleniyor ama tlfonu görmüyor.
1) Kies son surumu yukledim olmadı
2) Kies eski version yukledim olmadı
3) Usb driver son sürüm yukledim olmadı
4) Usb driver eski sürüm yukledim olmadı
5) İşletim sistemini Windows 7 ye yükseltirsem pc açılmaz diyebilirim. Dizüstü; 500 mb ram

Denedim. Olumsuz malesef

Windows 7 size XP den daha hizli yanitlar verir. Eski laptopum 1GB ram, stock ekran karti(128mb) ile inanilmaz hizli tepki veriyor.
Suan aklima gelen bunlar, farkli bir yol bulunca tekrar buradan bildiririm.

androfilex

androfilex

Üye
Kiesi format atmak için kullanacaksan odin programını kies yerine kullanabilirsin. Doğru yazılımı yüklersen garantin gitmez.

Üst Alt