KİES Problemiyle bogusuyorum Yardım Lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

karbeyaz09

Üye
    Konu Sahibi
KİES Problemiyle bogusuyorum Yardım Lütfen..
Samsung S8530 Wave2 kullanıcısıyım. Artık Gına geldi bana Telefonu kırasım geldi.

1-)Telefondan Menu-Ayarlar-Bağlantı noktaları-Usb- Kies yuklenicisinden Kies yukledim. kurdum Acılmıyor. Defalarca sildim yine calısmıyor

2-)Samsung APPS ten indirdim Kies 2.0 i, Yine aynı sorun yine sorun. acılmıyor defalarca sildim tekrar kurdum olmuyor.
3-)son care olarak Kies 1.5.3 kurayım dedim. Kurdum duzeldi. hersey güzel. Samsung apps te girdiğimde Güncelleme yazısıyla karsılasıyorum. guncellemeden olmuyor mu Çıldırtıyor insanı yaa. guncelle dedim yine acılmıyor.

4-) Allahınızı Seviyorsanız Ben kies e girdiğimde Samsung apps ye girmek yüklemek istiyorum. Başka secenegi yok mu , Wifi önermeyin ama. telefondan indirmek istemiyorum. bundan baska secenek yok mu?

Başka izlenecek yol varmı ne düşünüyorsunuz. Windows 7 ultımate kullanıyorum bu arada alakası varmıdır? yine de yazayım dedim. Emin Olun herkes benim gibi sıkıntı yasıyordur.

Kies 2 cıktıgından yana cok problem olmaya basladı. böle devam ederse Telefonumu satacagım.

Not: Tek derdim kies acılsın Samsung Apps ye girmek baska bir dedim yok. 1.5.3 de yuklesem guncelleme diyor apps de.

Yardımlarınız için teşekkr ederim.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
pc de regedit dahil tüm kies baglantı kayıtlarını sil arkadaşım ayrıca usb driverlarını kies programını denetim masasından kaldır sonra regedit ayarlarından samsung kies kayıtlarını sil sonra tekrar geri yüklesorun çözülecektir

benbarbaros

Üye
selam arkadaşım kolay gelsin senin durumunu çok iyi anlayabiliyorum. aynı sorunla 2-3 hafta bende uğraştım kiesten bir türlü samsung apps a bağlanamıyordum.
yaptığım işlemler

bilgisayarımda yüklü olan tüm kies uygulamalarını kaldırdım ve regestry temizliği yaptım.

sonra bilgisayarımla ilgili olan tüm net freamework yüklemelerini tazeledim

flash ve java updatelerini yeniledim

ilk olarak telefonumla birlikte gelen kies yazılımını yükleyip internetten update ederek sorunumu çözdüm

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
selam arkadaşım kolay gelsin senin durumunu çok iyi anlayabiliyorum. aynı sorunla 2-3 hafta bende uğraştım kiesten bir türlü samsung apps a bağlanamıyordum.
yaptığım işlemler

bilgisayarımda yüklü olan tüm kies uygulamalarını kaldırdım ve regestry temizliği yaptım.

sonra bilgisayarımla ilgili olan tüm net freamework yüklemelerini tazeledim

flash ve java updatelerini yeniledim

ilk olarak telefonumla birlikte gelen kies yazılımını yükleyip internetten update ederek sorunumu çözdüm

inan sonra bilgisayarımla ilgili olan tüm net freamework yüklemelerini tazeledim

flash ve java updatelerini yeniledim bunlara gerek bile kalmayacaktır :)

mustafa1800

Üye
sen pcden herşeyiyle sil kiesi regeditte dahil sorun çözülücektir :)

XchieL

XchieL

Üye
bende kies de oyun uygulama fılan indirecegim zaman %50 da duruyor telefonla bağlantınız kesildi diyor + suanda yeterli bellek yok dıyor ancak bellek kartı seçili nedeni ne olabilir ?

karbeyaz09

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun Arkadaslar Şimdi Deniyorum. Akıbetini bildireceğim. verdiginiz bilgiler için saolun..

karbeyaz09

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar dedğiniz gibi yaptım olmadı. format attım, kıes 2 yukledım sorunu cozdu, Yardımınıza da teşekkür ederim.

caglet

caglet

Üye
geçmiş olsun

Üst Alt