Kibristan birkac guzel araba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Kibristan birkac guzel araba

evet arkadaslar kendi ulkemden gonderdigim araclar. Yalniz telefonla cekildigi icin cok net olmayabilir. Vakit buldukca yenilerini ekleyecegim

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yorum yazabilirsiniz bu arada yani nasil arabalar falan kafaniza gore takilin

keano

Üye
ben burdan direk kibrisa tasiniyom param olunca cok guzel..
benimde is yerinde bi tane toyota celica vvti var onun resmini cekebilcemmi bakayim :D

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Keano daha cok araba var gonderecem sonra

keano

Üye
ya olm siteye e30 m30 koymayin ben kotu oluyom yaa... off.. birader burda sigorta grubu 18 arabanin alsam sigortalamaya kalksam arabadan cok para oducem.. ayy ayyy...O m3 deki strutbrace varya..hani kasayi kuvvetlendirmke icin olan parca..onun turkce adi ne yaa? o bide sonradan mi taildi yoksa M3 lerde standart geliyo dimi? (ya parcalarin teknik isimlerini turkce bilmiyom af edin beyler/bayanlar). hani o amortisorleri cikartmak istersen 2 tane sey var bi uctan bi uca bi mtal parca var..arabanin yol tutusunu cok acaip arttiriyo o. strutbrace..onun turkce adi ne?
bide o busa cok guzel haa..hic bi araba yarisamaz F1 haric...simdi kibrista durum nasil kuzey guney hep serbestmi? arabayi guneyden alip kuzeye gecirmek verhi neyim nasil isliyo?

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
strutbrace kule gergisi standart deil o parca. Almanya da ozel yaptirildi titanyum alasimi cok saglam bi parca ve yol tutusu arttiriyor. M3 gtr larin kule gergilerinde de ayni malzemeden kullaniliyor

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Kibrista serbestce gecis yapabiliyorsun. Ama guneyden araba alamiyorsun

Quattro

Quattro

Üye
Resimler çok güzel eline sağlık Doukan. ;;)

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Saol quattro dostum. Bizim komsunun beyaz bi celica vvti i var onu da ekliycem en kisa surede

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi

Bi de su videoyu izleyin kendim bizzat arabada bulundum

RockFord Fosgate

Üye
doukan kardesım bmw cok guzel ozellıkle motoru cok guzel resımler vıdeoda cok guzel ben de bugun fotoları cekıp koyacam:)

Quattro

Quattro

Üye
Doukan uçuyosunuz oğlum siz. :D

RockFord Fosgate

Üye
hakkaten ha dıkkat olum gelcem bak kım karsılıcak benı sonra??????

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
korkmayin. az once o bmw ile gezdik. yeni fotolor war upload edecem bekleyin

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
bikac foto daha bmw den son haliyle

keano

Üye
obaaa kule gergisi...sonunda strutbrace'in turkcesini ogrendim..ohhhhh saol len doukan..oo bmw'de mantar filtre'de var..guzel guzel..m3 un motor zaten yaris motoru..yaa kibrista modifiye yapinca kasko falan cok diil dimi? ulen ben kibrisa tasincam lan..bide bol bol bo$ yol var dimi? oh oh..geliyom ben..du universte bitsin :D

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
Birsey deil keano. Filtre nasi? O bmw den nasi ses cikio inanamazsin. arkada zaten 4 cikisli egzoz sistemi. Icinde de momo hakimiyeti var. ama pedallar raid.

Quattro

Quattro

Üye
:supriz: :supriz: :supriz:
Bu fotoları gördükten sonra hiç bişi demiyorum. :D

ibrahimcay1

Üye
doukan kardesim sonunda upload ettn he????

Saolas1n cok gusel resimler...

doukan1989

Üye
    Konu Sahibi
size layik olabildiim icin esas ben bisey demiyorum. Yakalayabilirsem bizim bi tanidigin corvette c6 si var onu cekecegim. Ama bole evin yakinindakileri halledeym once daha sonra bakariz. Bu arada bu arabalarin hepsinin sahibini taniyorum yani internetten alinmis degil ben cektim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt