Kesinti Yaşamayacağım Bir Hosting Yok mu?

MartianHan

MartianHan

Üye
    Konu Sahibi
Birkaç aydır sürekli sitemde aksaklıklar yaşıyorum. Bu konuda çok şikayetçiyim gına gelmeye başladı. Müşterilerime karşı mahcup olmaya başladım. E-ticaret sitesi için kesinti yaşamayacağımız anlık destek veren bir firma yokmu ? TR lokasyonlu olması çok önemli ama.

Marshmallows

Marshmallows

Üye
Bu konuda bende bir aralar çok şikayetçiydim hocam. Uptime süresi önemli hakikaten. Birkaç yazılımcı arkadaş tavsiyesi üzerine güzel hosting firmasıyla çalışmaya başladım birkaç aydır. Site ile ilgili bir soru sorduğum da karşımda cebe odaklı değil de müşteri ve çözüm odaklı muhattaplar görünce iyi oluyor.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt