Kene Hikayem (gerçek)

Sponsorlu Bağlantılar

hayrikoc61

Üye
    Konu Sahibi
Kene Hikayem (gerçek)
İçimden geldi forum arkadaşlarımla paylaşiyim dedim ; 7. Sınıfız. Okulun kapanmasına var 1 ay daha. Okula giderken arkadaşım canı gördüm. Moruk gel kaçalım dedim. Hadi kaçmayan adam değil lan dedi. Neyse okulun hemen arkasında yıkılmış bir park var. Geçtik oraya başladık oturmaya. Yanımdaki can bildiğin keş. Yerden sigara alıp alıp içti. Ben geçtim ağacın dibine oturmaya başladım. Gözüme böcek çarptı. Ortamı ateşlendirmek için '' hastr kene var lan '' desim. Can bana moruk ne kenesi otur dedi. Tükürdüm üstüne. Okuşdan pederi aramışlar hayri yok. Okula gelmiş beni arıyor. Burnunun dibindeyiz haberi yok. Saat oldu 12.35. Gidip bi bakayım annem almaya gelmişmi diye tam yola adımımı attım ki... Lan pez***nk kaçmışsın okuldan diye tuttu kolumdan. Git o canı çağır diye bagırdı. Ben gittim moruk kaç pederhoze gelsi öpücek beni dedim. Bu mal dalga geçiyorum sanmış . Peder geldi düştük önüne. Okula götürdü. Hakan müdür var. Çok iyi. O kadar mevzu olsu fiske vurmadan sınıfa yollarsı. Gittik yanına . Tabi pederin yanımda yollayamaz beni sınıfa. Kızdı bize. Annem bir yandan cimcik atıyor peder bi taraftan kızıyor. Elimde böcek var bi tane vurdum. Baktım gitmedi. Bi tane daha vurdum. Bi baktım kafasını içeriye sokmuş kanımı emiyor. Yusuf yusuf olsum. Pedere söylesem kızıcak söylemesem öbür dünyayı boylicam, neyse dedik pedere götürdü devlet hastenisine. Bacaklarım tir tir titriyor. Çekip aldılar keneyi. Eve geldik tabi pederle ara bozuldu :D

Siz siz olun kaçmayın

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve ishak388

MaxipmaN

Üye
:D

Baydırman

Baydırman

Moderator
:ehe