Kendine sözde gececi diyen yönetici nerede ?

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kendine sözde gececi diyen yönetici nerede ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

3 mod gibi mod bu saatte online iken (eski mod @haltie bile online) konu dışı modu olacak zaat nerde ?

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bülent872 ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
minoo

minoo

Üye
Sabah iş var diye erken uyuyorum. Bi sorun mu var canım?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben en geç 11 dedin mi yatarım mesela, eski konu dışı admini olarak :ehe
Sen de bir ara spor mpor diyordun... Gecenin bir yarısı ayakta olduğuna göre, yine döndün peksimet kılığına :dry:

• Beğen
Tepkiler: minoo
Baydırman

Baydırman

Moderator
Harun abi istifa

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben en geç 11 dedin mi yatarım mesela, eski konu dışı admini olarak :ehe
Sen de bir ara spor mpor diyordun... Gecenin bir yarısı ayakta olduğuna göre, yine döndün peksimet kılığına :dry:
6 ay kadar yaptım. Protein tozu , kreatin falan kullandım. Günde yarım kilo tavuk, 10 yumurta, yulaf vs.. Vücut baya toparlamıştı kendini. Kreatin'in de etkisi olsa gerek kollar ve göğüs daha dolgun oldu. Ama sıkıldım tavuk vs den. Ulan bir kere yaşıyacaz dedim yedim önüme geleni. Komik olan her zamanki gibi yağlanmadım. Hatta spor yaparken öyle beslenince (sonuçta makro değerleri de alıyordum) daha verimli geçiyordu spor günlerim. Ama langırt oynarken nasıl becerdiysem parmağımı sakatladım. Bir arada bilek ağrısı oldu. 2 hafta kadar sürdü ara verdim. Vücute tembelliğe alıştı yapasım gelmedi sonra. 2 ay geçtikten sonra tekrar başladım. Ama ağırlıklarım düşmüştü moralimi bozdu. 1 haftada eski formuma kavuşmama rağmen süreklilik isteyen (düzgün beslenme olsun, antrenman olsun) bir şey olduğundan devam etmeyeyim dedim.
He birde çok güzel barfiks çekiyordum. Odamın kapısına takmıştım. Az daha geriye çekeyim dedim. Tam sıkmamışım çekerken kendimi barla beraber yerde buldum. O günden beri kapı barfikslerine karşı fobi oluştu

0MG90

0MG90

Üye
Gece 1'de napıyonuz burda?

Baydırman

Baydırman

Moderator
Harun abi uyuma forumuna sahip çık

haltie

haltie

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

3 mod gibi mod bu saatte online iken (eski mod @haltie bile online) konu dışı modu olacak zaat nerde ?
Vay be bir zamanların online kralın olan bana haltie bile online dedi.:birak:

minoo

minoo

Üye
Ee eskidendi o Halit Bey.

minoo

minoo

Üye
Mert keşke bir şekilde görseydim düştüğünü. Ölürdüm orada gülmekten.

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mert keşke bir şekilde görseydim düştüğünü. Ölürdüm orada gülmekten.
Zaten annem gürültüyü duyunca geldi tipimi görünce yarım saat güldü. Sırt üstü yerde, kollar öne doğru uzatılmış, barfiks demiri elimde. Sanki koridorda yere yatmış demirle bench press yapıyorum

minoo

minoo

Üye
Ölürdüm ben. Kesin.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
6 ay kadar yaptım. Protein tozu , kreatin falan kullandım. Günde yarım kilo tavuk, 10 yumurta, yulaf vs.. Vücut baya toparlamıştı kendini. Kreatin'in de etkisi olsa gerek kollar ve göğüs daha dolgun oldu. Ama sıkıldım tavuk vs den. Ulan bir kere yaşıyacaz dedim yedim önüme geleni. Komik olan her zamanki gibi yağlanmadım. Hatta spor yaparken öyle beslenince (sonuçta makro değerleri de alıyordum) daha verimli geçiyordu spor günlerim. Ama langırt oynarken nasıl becerdiysem parmağımı sakatladım. Bir arada bilek ağrısı oldu. 2 hafta kadar sürdü ara verdim. Vücute tembelliğe alıştı yapasım gelmedi sonra. 2 ay geçtikten sonra tekrar başladım. Ama ağırlıklarım düşmüştü moralimi bozdu. 1 haftada eski formuma kavuşmama rağmen süreklilik isteyen (düzgün beslenme olsun, antrenman olsun) bir şey olduğundan devam etmeyeyim dedim.
He birde çok güzel barfiks çekiyordum. Odamın kapısına takmıştım. Az daha geriye çekeyim dedim. Tam sıkmamışım çekerken kendimi barla beraber yerde buldum. O günden beri kapı barfikslerine karşı fobi oluştu
:kop: :kop: :kop: Ya keşke videosu olsa ya... :ehe Ne gülerdik...

Vallahi dostum o iş öyle olmaz zaten... Spor kahvaltı gibi, diş fırçalamak gibi bir hayat alışkanlığı olmalı... Yoksa ancak merdivenden yuvarlanırsın :ehe
Vay be bir zamanların online kralın olan bana haltie bile online dedi.:birak:
Ahahaha kimleri görüyorum :ehe
Bu arada, online kralı uzun zaman bendim :pro:

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ahh ahh sayfa yenileyiciler sizi..

haltie

haltie

Üye
Ee eskidendi o Halit Bey.
Ben gizli olarak online kralıyım bi ağırlığımız var yıllardır kullanmıyorum istatistikler hala efsane :op:
:kop: :kop: :kop: Ya keşke videosu olsa ya... :ehe Ne gülerdik...

Vallahi dostum o iş öyle olmaz zaten... Spor kahvaltı gibi, diş fırçalamak gibi bir hayat alışkanlığı olmalı... Yoksa ancak merdivenden yuvarlanırsın :ehe
Ahahaha kimleri görüyorum :ehe
Bu arada, online kralı uzun zaman bendim :pro:
Olmadığım zamanlarda iyi istatistikler yakalamıştın hatırlıyorum tebrikler :alkis:cool

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ben gizli olarak online kralıyım bi ağırlığımız var yıllardır kullanmıyorum istatistikler hala efsane :op:

Olmadığım zamanlarda iyi istatistikler yakalamıştın hatırlıyorum tebrikler :alkis:cool
:ehe

Üst Alt