Kelebeğin Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

DefectoR

Konu Sahibi
Kelebeğin Hayatı
Merhaba arkadaşlar, size bi anımı anlatacağım.

Ufak bi kelebeğin hayatı ne derece önemlidir sizin için???, benim için değerli, bir karıncanın bile hayatı değerli. Geçenlerde ayıptır söölemesi gecenin bi saati wc ye gittim pisuvarda bi kelebeği çırpınırken gördüm dayanamadım çıkardım onu ordan camın kenarına koydum, kurur ve yaşamaya devam eder die... neyse eve dönüş vakti geldi arabayla yanımdaki arkadaşımı eve bırakacam, ortalık sessiz sakin, bende normal bi hızda ( aslında sınırı az bişi aştım ) soldan bi şerefli eleman sarhoşmuş bi güzel geçirdi bana, gerisini hatırlamıyorum, ama kafamı şu emniyet kemerlerinin tutunduğu yere çapmışım kaburgalarda kapı baya içeri girdi zaten altımdaki araba doğan'dı, neyse o anda yaşadıklarımı bi ben bilirim bir de Allah ama şundan adım gibi eminim eğer o kelebeği ordan çıkarmasaydım, bu gün burda olmayacaktım. Bu gün yaşıyosam o kelebek sayesinde.

Mesajlarınızı okudum arkadaşlar bi arkadaş ismini hatırlamayacam. Murat abi beni sevmesende geçmiş olsun demiş... Kimseye bi antipatim yok arkadaşlar hepinizi çok seviyorum ummadığım kişilerden mesajlar geldi iiiki varsınız... Ben birazdan yatağıma geçecem doktor yasağı var falla kızar :DD kendinize ii bakın arkadaşlar ben bi süre daha yokum, görüşmek üzre hepiniz hoşçakalın. ve sağolun

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
abim :maxicep: sensiz olmaz aman dikkat et kendine hade geçmiş olsun ;;) :artı:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
tekrar gecmiş olsun hoşgeldin muratt allah bi daha göstermesin :rolleyes:

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Vay yaf sevindim tekrar aramızda olmana.

midnight

midnight

Üye
Sevindik kardeşim,Allah esirgedi seni,bir de bu olay bizlere bir kez daha dostluğu ve kardeşliği hatırlattı,gerçekten de seven sevmeyen herkes samimi duygularını dile getirdi ve senin iyileşmen için dua etti....Tekrar hoş geldin aramıza ve hayata..

DefectoR

Konu Sahibi
sağolun. Midnight bu arada ayın üyesi olmuşun tebrik ederim... kendinize ii bakın. Ben yeterinde dik durdum biraz dinleneyim. İyi akşamlar

slayer

Üye
heralde ummadığın kişilerden biri de benim
burada bi aile gibi olduk, fikir ayrılıkları olsada az-cok tanıdığın insanlara zarar verecek bi şey olduğunda üzülüyorsun işte
neyse geçmiş olsun..

DefectoR

Konu Sahibi
yo hayır sen değilsin ama neyse fazla kurcalamanın anlamı yok. Geçmişte kaldı...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hadi sen git yat bakim.. :P

Hoşgeldin.. ;)

MiCoX

Üye
geçmiş olsun..

midnight

midnight

Üye
Kendini yorma kardeşim,dinlen...nasıl olsa iyileştikten sonra hep buradasın... :oke:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
murat abi geçmiş olsun aramıza hoşgeldin

bu arada şu kelebek olayında haklısın allah ın takdiri işte 1iyilik yapki iyilik bulasın" diye bi söz var bu aynen senin yaşadığın olayı anlatıyor

cllgr

cllgr

Üye
tekrar gcmiş olsun murat kardeş.sen dinlenmene bak vede biran evvel iyileşmene bak.gerisini boş ver takma kafana acil şifalar. ;)

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Hoşgeldin Murat Abi
Ya hangi hastanedesin?
Nolur İstanbulda de :box:(özelden de soleyebilirsin :) )

eeANTi

eeANTi

Üye
çok geçmiş olsun tekrardan aramıza hoş geldin :DD

dj_scorpion

Üye
baba cok sevindim
inşallah bundan sonra kazasız belasız hep beraber olurus
byeeeeeeeee
saygılarrr...

useless84

Üye
gecmis olsun dostum gercekten cok uzuldum bu anlatmıs oldugun hikayeye belki cogu kimse inanmaz ama ben gercekten inanıyorum ...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by useless84@Oct 4 2005, 11:28 PM
gecmis olsun dostum gercekten cok uzuldum bu anlatmıs oldugun hikayeye belki cogu kimse inanmaz ama ben gercekten inanıyorum ...
[post=184901]Quoted post[/post]​
bende inanıyorum çünkü benimde başıma böyle bir olay gelmişti

arkadaşlarla arabayla gezecektik tam arabaya binecez bi baktım 2-3 tane velet köpeğin birini tekmeliyo içime sinmedi gidip kurtardım köpeği tabi bizim arkadaşlar beklemedi bni basıp gittiler ben öne oturcaktım onlar bi tur atar geliriz diye öne kimse oturmamış bunlar traktor un arkasından giderken benim oturacağım yere şu traktor un tarla kazdığı parçalardan biri düşüş ve araba darma dağın olmuş çok şükür arkadaşlara bişe olmadı ya ben o koltukta olsaydım ?? ya o köpeği kurtarmasaydım ??

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Çok çok geçmiş olsun ... Tekrar burdasın önemli olan ;;)