Kediler Ruh Boğazlıyor ( DİKKAT )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
Kediler Ruh Boğazlıyor ( DİKKAT )
Arkadaşlar odanızda falan kedi besliyorsanız.Beslemeyin yatarken odanıza almayın içeri sokmayın kesinlikle ve kesinlikle.Çogu karabasan hikayeside bunlardan ibarettir.Büyük Annanem biz köyde akşamları kedi aldığımızda dışarı çıkarırdı oysa o kadar odamız vardı.Bir gün merak ettim sordum sormaz olaydım diyesim geldi.İnsan uyuduğundan ruhu bedeninden çıkıyormuş ve tavana kadar falan varıyormuş herhalde.Ve kediler o ruhu görebiliyorlarmış korktuklarından boğazlayorlarmış.Nasıl boğazladıklarını sormadım fakat oda şöle bişeymiş sanırım bunu garanti edemedimde kedi ruhu görüp korktuğunda yanına yaklaşır (Bunu kedi ve köpek kavgası gibi düşünün) Korkarakda olsa uzaktan tırmık atarmış.Bu dorumu bilmiyorum fakat ruh boğduğu kesin bundan 2 hafta sonra köyde lakabı çayırlı diye bir ablamız vardı çayırlı ayşe arkadaşlarla top oynarken öğrendim evlerinin önündeki kalabalığı merak ederek sordum.Çayırlı ayşe abla öldü dediler ve işin aslını mevlütte öğrendim.!Onun için benden uyarması olsun..

Terazinin yerini hatırlatmaya gerek varmı

Not : Bu hikayenin gerçek hususlar ile ilgisi vardır..Bunlara aldatmaca diyoruz ama bazende gerçek olabiliyor..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Daha neler :D

e1b1

e1b1

Üye
insan uyuduğunda ruhu bedenden çıkar ruhunun gittiği yeri rüyada görürsün.. bu Doğrudur..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Orası doğru ..

d€rVish

d€rVish

Üye
çünkü : uyuyunca bedenini hissetmion o yüzden yzdm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt