Kayseri Erciyesspor, Agali ile sözleşme imzaladı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Kayseri Erciyesspor, Agali ile sözleşme imzaladı..
Kayseri Erciyesspor, Agali ile sözleşme imzaladı...

Birinci Süper Futbol Ligi'nin yeni takımı Kayseri Erciyesspor, Fransa'nın Nice takımında forma giyen Nijeryalı Victor Agali ile sözleşme imzaladı.
Kulüp başkanı Enver Kemaloğlu, Hacı Boydak Kulüp Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, takımın iskeletini bozmadıkları ve iç transferde 12 futbolcuyla sözleşme yenilediklerini söyledi.
Dış transferde istedikleri bütün futbolcuları aldıklarını ifade eden Kemaloğlu, ''Bundan sonra iş teknik heyete düşüyor. Çorbayı onlar pişirecek. Çorbayı iyi pişirip pişirmediklerine hep beraber bakacağız'' dedi.
Victor Agali de Kayseri Erciyesspor'a transfer olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
Kayseri Erciyesspor'u incelediğini ve iyi bir yapısı olduğunu tespit ettiğini ifade eden Agali, ''Hedeflerinin büyük olduğunu biliyorum. Herkesle bütünleşerek bu takımda başarılı olacağıma inanıyorum. Tüm kalbimle söz veriyorum, yapabileceğimin en iyisini Kayseri için yapacağım'' diye konuştu.

don_juan

Üye
vallahi tebrikler kayseriye çok iyi bir transfer yaptılar victor agali gerçekten tecrübeli bir forvet yanlız artık anadolu klupleride kaliteli yabancı almaya başlıyorlar victor agali süper ligin en iyi 10 forveti arasındadır erciyesi tekrar tebrik ediyorum

Quattro

Quattro

Üye
Kaliteli adamlar gelsinde lig şenlensin bakalım hep fenerden beklemek olmaz dimi :P

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede ;;)

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
bu adam kayseri de en fazla 1 sene kalır, ya dört büyükler yada avrupaya gider bir sezon sonra buraya yazıyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...