kayıt sorunu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rockcity

Üye
    Konu Sahibi
kayıt sorunu??
slmlar yakında bir tanıdık vasıtası ile almanyadan faturalı sony ericssonK750i gelecek.bunu kayıt ettirebilecekmiyim?şunu dikkatlice belirtmek istiyorum telefon faturalı gelecek..yorumlarınızı bekliyorum..

metintekin

Üye
bende getirtmeyi düşünüyodum ama bu kayıt olayı yüzünden ocak ayını bekliyom. ozmana kadar bi ceza wermezlerse falan 5 lira werip kayıt ettirirsek bende getirtecem. sen kaç paraya getirtcen k750i Yİ???

msw

msw

Üye
yabancı ülkeden gelen telefon burda çalışmayabilir bilginize...

metintekin

Üye
ewet bende o yüzden ocak ayında bakacam cidden dewlet kapıyacakmı telleri diye. kapamazlarsa getirtecem.

onlinehack

Üye
Faturalı ise kayıt olur

rockcity

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar telefon faturalı.fiyatını tam bilmiyorum ama yarı fiyatı kadar tahminen.

rockcity

Üye
    Konu Sahibi
evt yorumlarınızı bekliyorum.

abuvice

abuvice

Üye
dostum bişi olmaz gelince tepe tepe kayıt yaparlar. burası türkiye. :D

centilmen69

Üye
Originally posted by rockcity@Sep 1 2005, 11:56 AM
[post=151341]Quoted post[/post]​

posta ile gelecekse 45+25 milyon ptt ye bayılıyorsun..imei numarasını alıyolar ve yasalasıyor..ama gelen telefon türkiyede satılmıyorsa yoksa telekomikasyon kurumundan itlalat izin belgesi alıyorsun..eldende alabilirsin posta ile gonderıyorlar..telefonun imei numarası yazılı bir dilekçe ile başvuruyorsun..sakın ha posta kargo ile 2veya fazla getırmeyın geri gonderıyorlar..arkadasın faturalı getırecekse elden ozaman telefona mesaj geldıgı zaman faturası ile başvurup 5 ytl ödeyerek yasalaştırıyorsun fatura yurtdısından olacak yalnız..
telekomıkasyo kurumundan bana bögle bahsetıler..

rockcity

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by centilmen69+Sep 9 2005, 04:08 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(centilmen69 &#064; Sep 9 2005, 04:08 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-rockcity@Sep 1 2005, 11:56 AM
[post=151341]Quoted post[/post]​

posta ile gelecekse 45+25 milyon ptt ye bayılıyorsun..imei numarasını alıyolar ve yasalasıyor..ama gelen telefon türkiyede satılmıyorsa yoksa telekomikasyon kurumundan itlalat izin belgesi alıyorsun..eldende alabilirsin posta ile gonderıyorlar..telefonun imei numarası yazılı bir dilekçe ile başvuruyorsun..sakın ha posta kargo ile 2veya fazla getırmeyın geri gonderıyorlar..arkadasın faturalı getırecekse elden ozaman telefona mesaj geldıgı zaman faturası ile başvurup 5 ytl ödeyerek yasalaştırıyorsun fatura yurtdısından olacak yalnız..
telekomıkasyo kurumundan bana bögle bahsetıler..
[post=160066]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
tskler arkadasım ben de telekoma telefon actım aynen dediğin gibi telefonun faturası olması lazımmış..faturası ile kayıt ettirebiliyormussun..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Faturalı gelecek diyorsun o zaman kayıt edilebilecek.. ;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hiç bir şey olmaz al kullan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt