Kayıp Şarkı Bulma Servisi ( ismini bilmediğiniz müzikler itina ile bulunur )

Sponsorlu Bağlantılar

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
o kanalın varlığını yeni duydum desem garpip kaçarmı :D

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
dıt dıt dıt dırı dırı dı dıt dıt dıt dırı dırı dı :D yabancı bi techno olması lazım bakabilirmisin :D

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
2005-2007 yılları arasında yeni bir yerel tv kanalı vardı ismi 'ytv' idi.orda rihanna eminem falan yabancı müzikleri calınıyordu.bir kaç kere restgelip dinlediğim sevdiğim fakat arayıpta bulamadığım tuhaf sözleri olan abuk subuk bir şarkı vardı.klip te 3 tane hindu rahibi gibi birşey vardı onlar dans ediyordu.şarkıyı söyleyen erkek ti.arada vıshnu gibi 8-10 kollu bir heykel vardı ve şarkı söylendikçe heykel çatlıyordu ve hareket ediyordu.sözlerini bilmediğim için saçma gelebilir ama ona yakın cümleler yazmaya çalışacağım elimden geldiği kadar :) söyle birşeydi 'lets you no see you mo left you now you me ra ' bunun gibi birşeydi :) büyük ihtimalle ingilizce ama ben yamulttum biraz.neyse üstatlarım bulabilirseniz cok ama cok sevinirim.rep e boğarım :)
amaç rep değil yardım :D yeni pc ye geçebildim aramaya başlıyorum

- - - Eklendi - - -

dıt dıt dıt dırı dırı dı dıt dıt dıt dırı dırı dı :D yabancı bi techno olması lazım bakabilirmisin :D
yeni şarkımı yoksa eskimi acaba :hmmm

%90 değil ama bi bak bu olabilirmi :D [video=youtube;3gOHvDP_vCs]http://www.youtube.com/watch?v=3gOHvDP_vCs[/video]

- - - Eklendi - - -

2005-2007 yılları arasında yeni bir yerel tv kanalı vardı ismi 'ytv' idi.orda rihanna eminem falan yabancı müzikleri calınıyordu.bir kaç kere restgelip dinlediğim sevdiğim fakat arayıpta bulamadığım tuhaf sözleri olan abuk subuk bir şarkı vardı.klip te 3 tane hindu rahibi gibi birşey vardı onlar dans ediyordu.şarkıyı söyleyen erkek ti.arada vıshnu gibi 8-10 kollu bir heykel vardı ve şarkı söylendikçe heykel çatlıyordu ve hareket ediyordu.sözlerini bilmediğim için saçma gelebilir ama ona yakın cümleler yazmaya çalışacağım elimden geldiği kadar :) söyle birşeydi 'lets you no see you mo left you now you me ra ' bunun gibi birşeydi :) büyük ihtimalle ingilizce ama ben yamulttum biraz.neyse üstatlarım bulabilirseniz cok ama cok sevinirim.rep e boğarım :)

<span style="font-family: Comic Sans MS"><font color="DarkSlateGray"><font size="2"><strong>[video=youtube;5Pux92WFYL0]http://www.youtube.com/watch?v=5Pux92WFYL0[/video] bu olabilirmi ortalarına kadar dinle senin söylediğin nakarat geliyo :D

• Beğen
Tepkiler: LeoFrankLy

ergnba123

Üye
üstadım bunlar da değil.kusura bakma :) ben 4 yıldır falan arıyorum şarkı eski bir şarkı ve ingilizce fakat teması hindu teması yani şarkı kesinlikle yabancı üstadım.saygılar kolay gelsin.

erdem0zkan

Üye
w w w.youtube.com/watch?v=RFP67mJngw4&amp;feature=plcp

Arkadaşım aradığım şarkının son tarafını radyoda çekebildim youtube a upload ettim eğer bulabilirsen çok minnettar kalırım.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
s^3 bölümünde ki pes11 de menüde çalan şarkıyı bulabilir misin ?

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
sürmenaj :hmmm pm atmıltım sana öyle hatırlıyorum

burakkk97

Üye
symbian^3

doctorrr

doctorrr

Üye
diiiceeey banada 'ray şalimalitiko laay lay laay laay loooy loy loy loooy samama mamaaa' gibi sözleri olan şarkıyı bulabilirmisin? :D

minoo

minoo

Üye
Bi de telefondan pes mi oynuyorsunuz? Pes harbiden :D

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
:sahan:

otostopçu

otostopçu

Üye