katkat kontor tarifesindeki çelişki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LOSTURCOS.84

Üye
    Konu Sahibi
katkat kontor tarifesindeki çelişki
KatKat Kontör Tarifesi
Avea'dan Kontör Katlayan Tarife!

KatKat Kontör Tarifesine geçenler yükledikleri miktarın kat kat üzerinde her yöne kontör kazanıyor. Üstelik numarasıyla Avea'ya gelenler daha da fazla kazanıyor.

100 yükleyene 100, 150 yükleyene 300, 250 yükleyene 600, 500 ve üzeri yükleyene 1000 her yöne kontör her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyanlar ise 100 yüklediklerine 200 kontör, 150 yüklemelerine 450 kontör, 250 yüklemelerine 800 kontör ve 500 ve üzeri yüklemelerine 1250 her yöne kontör hediye kazanıyor.

Yükleme miktarı (kontör)100150250500+ Hediye kontör (standart abonelik)1003006001000 Hediye Kontör (NT ile abonelik)2004508001250Şebeke içi2 Kontör / dk.Ev /İş2 Kontör / dk.Diğer operatör2 Kontör / dk.
* Hediye kontörler sadece yurt içi ses yönüne geçerlidir.

Tarifenin kontör atış periyodu 30 saniyedir. Avea, fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Yurt içi her yönü arama fiyatı 2 kontör/dk'dır.
  • Hediye kontörler sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  • Tarife dahilindeki hediye kontörler her 30 günde bir ilk geçerli yüklemeye verilir.
  • Kulanılmayan hediye kontörler 30 gün sonunda silinir.
  • Hediye kontörlerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Tarife kapsamındaki aboneler ücretsiz dakika veya kontör verilen kampanyalardan AranKazan kampanyası hariç faydalanamaz.
  • Numarasını taşıyarak gelen aboneler mevcut numara taşıma kampanyası yerine, bu tarifeye özel 4 aylık numara taşıma kampanyasından yararlanacaklardır. Kampanya kapsamında tek seferde olacak şekilde 100 kontör yüklemeye 200; 150'ye 450; 250'ye 800 ve 500 ve üzeri kontör yüklemeye 1250 kontör hediye edilmektedir.
  • Tarifeye özel NT Kampanyası'ndan faydalanabilmek için abonelerin geçişlerinin gerçekleşmesini takiben 30 gün içerisinde tek seferde 100 ve üzeri kontör yüklemeleri gerekmektedir. Geri kalan 100 ve üzeri kontör yüklemelerini ilk yüklemenin gerçekleşmesini takiben 120 gün içinde yapabilirler. Aboneler NT kampanyası kapsamında en fazla 4 kere hediye kontör alabileceklerdir. Bu kampanyadan sadece 1 yılda 1 kere faydalanılabilmektedir.

--------------- Ekleme ---------------

merhaba arkadaslar katkat kontor tarifesine gectım ama arankazan kampanyasından yararlanamıyorum . katkat kontor tarifesinde sadece hediye kontor kazandıran bu tarifeden yaralanabilecegimizi acıklıyor.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
İlginç ama benim çevrem zaten avealı ben köntör kazanamıyordum simdi buna geçeceğim :)

darülmendep

darülmendep

Üye
Bu tarifeye geçtim ama çok hayırlı gelmedi. AranKazan yok. Belli olmaz belki de Kartalcell'e geçerim

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Bir de hediye kontörlerle mesaj atabiliyor muyuz ?

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Hiç bilen arkadaş yok mu ?

keyifvakti

Üye
hayır orada aşağıda aveanın sitesinde yazılar sadece ses yönüne diye

bilgi gunesi

Üye
bu tarifeye nasıl geçicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...