kaspersky mobile 9.4.109 son sürüm 35 yıl lisanslı türkçe!!!

Sponsorlu Bağlantılar

turan61_425

Üye
    Konu Sahibi
kaspersky mobile 9.4.109 son sürüm 35 yıl lisanslı türkçe!!!
Arkadaşlar kaspersky mobile security telimize süper koruma sağlıyor. Kendi uğraşlarımla hem %100 türkçe yaptım hem de lisansı 35 yıl falan yani sınırsız.
Açıklama falan içinde mevcuttur arkadaşlar bir teşekkürü eksik etmeyin lütfen.
Kusura bakmayın arkadaşlar bilmediğim için linki buraya ekliyorum hotfiledan indirebilirsiniz.
Link:

• Beğen
Tepkiler: qelbınıj, bedo_0303, Sinanisot610 ve 5 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konuya link eklenecektir.

Üye
kardes elıne koluna saglık hersey tam calıstı dıger denedıklerım werıtabanını guncellemıyordu ama bunda guncelledı elıne koluna saglık tekrardan tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: turan61_425
messevim

messevim

Üye
arkadaşım şunu başka bir siteye upload edemez misin acaba ? Opora mini ile girdiğim için geri sayımları alglamyor. Mesela qfs ye upload et

turan61_425

Üye
    Konu Sahibi
kardes elıne koluna saglık hersey tam calıstı dıger denedıklerım werıtabanını guncellemıyordu ama bunda guncelledı elıne koluna saglık tekrardan tesekkurler

ne demek kardeşim rica ederim başkalarına yardımım dokunduysa ben de bunu kullanıyorum :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşım şunu başka bir siteye upload edemez misin acaba ? Opora mini ile girdiğim için geri sayımları alglamyor. Mesela qfs ye upload et

yüklüyorum kardeşim bitti mi atarım linkini

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar indiremeyenler için qfsye upload ettim :
Link :
http://qfs.mobi/f659421 şifre: maxicep

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar konu fazla ilgi görürse kullandığım tüm programları paylaşırım sizlerle. Nokia s60v3'ün ne olduğunu görsünler...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

musti_08

Üye
tesekkurler sagolasın :alkis

yakup6203

yakup6203

Üye
teşekürler
Emeğe saygım sonsuzdur
Eline sağlık

Metin137

Metin137

Üye
teşekkürler

megpol

Üye
teşekkürler sağolasin ellerine sağlık

furkizan

Üye
dostum çok teşekkürler gerçekten ihtiyacım vardı n95 8gb'nin son kullanıcısı olarak :tşk:

• Beğen
Tepkiler: vagrantali
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Telefonun kendi tarayıcısı flash destekli olduğu için algılıyor, flash içerikli linkleri telefonun kendi Web tarayıcısından rahatlıkla açabilirsin.

repstar90

repstar90

Üye
şimdiden teşekkürler

turan61_425

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok teşekkürler gerçekten ihtiyacım vardı n95 8gb'nin son kullanıcısı olarak :tşk:

önemli değil kardeş evet kardeşim olabilir kimsede yok artık :)

- - - Eklendi - - -

şimdiden teşekkürler

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

Telefonun kendi tarayıcısı flash destekli olduğu için algılıyor, flash içerikli linkleri telefonun kendi Web tarayıcısından rahatlıkla açabilirsin.

gerek yok zaten upload ettik :)

bedirhan_1428

Üye
saol kardeşim :)

Üst Alt