Kaspersky Antivirüs Lenovo Z580'i ne kadar kastırır ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Kaspersky Antivirüs Lenovo Z580'i ne kadar kastırır ?
yakında Kaspersky 2014'ün çıkacağını tahmin ettiğim için lisanslı bir 2013 sürümü almadım deneme sürümü olarak yüklemeyi ve 30 gün sonra silmeyi düşünüyorum acaba bilgisayarımın performansını ne kadar etkiler ? aslında kurmak ta istemiyorum çünkü virüs durduk yere giren birşey değil sonuçta :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Yeni güvenlik yazılımları sistem kaynaklarını çok akıllıca kullanabiliyorlar ancak bunlar biraz da sizin tercih ettiğiniz ayarlamalara bağlı :hmmm

Eğer kurmak istemiyorsanız,pc'nize çok kişi erişmiyorsa yada dışarıdan usb bellekler gibi bağlantıları çok kurmuyorsanız gerek olmayabilir :good:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Yeni güvenlik yazılımları sistem kaynaklarını çok akıllıca kullanabiliyorlar ancak bunlar biraz da sizin tercih ettiğiniz ayarlamalara bağlı :hmmm

Eğer kurmak istemiyorsanız,pc'nize çok kişi erişmiyorsa yada dışarıdan usb bellekler gibi bağlantıları çok kurmuyorsanız gerek olmayabilir :good:

Cok kişi erismiyor sorun yok o zaman :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Kisisel pclere gerek yok bence ben 2 yildir virus programi kullanmiyorum virus konusunda hic sıkıti yasamadim

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Kisisel pclere gerek yok bence ben 2 yildir virus programi kullanmiyorum virus konusunda hic sıkıti yasamadim

Bende eski pcm cok ağır olduğu icin kullanmiyordum 1-2 kere virüs girdi diye hatırlıyorum oda başka pc ler yüzünden flash diskler aracılığıyla :evet:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Deepfreeze kurup sadece c'yi aktif ettim , birsey kaydedecegim zaman d'yi kullaniyorum. Öneririm sıfır sikinti :D

Uhops

Uhops

Üye
Deepfreeze kurup sadece c'yi aktif ettim , birsey kaydedecegim zaman d'yi kullaniyorum. Öneririm sıfır sikinti :D

deepfreeze yükleyince oyun oynadık diyelim save dosyası belgelerime kaydoluyormu yok pc acıp kapanınca oyun sıfırlanıyormu.

Üst Alt