Kaspersky 9.3.69 Türkçe + tek tıkla 2049 kadar lisans

Sponsorlu Bağlantılar

vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
bana sorarsanız uğraşmaya gerek yok pek fark olduğunu sanmıyorum ama bu arada dip not secmanla hackli tellerde sorunsuz çalışıyor bu iki program ama helloox te olmuo denendi ama secmanı kullanmadım kullanmayada niyetim yok bi program için:d:

sevki_tan

Üye
teşekkürler ama helloox2 i bile yüklerken sertefika hatası diyor

vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
yoo bende yüklemede hata yok ta ktool açılmıyor güvenlik hatası diyor forumlarda sistemi açmak için rompatcher i açıp open4all aktif edin diyo ama onuda yapmama rağmen sonuç aynı neyse 9.52 ye dewam etçez napalım

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
paşam önce pro yukle sonra tool u yukle sonra toolu acmaya calıs acılmıyo dicektir. arkaplana bırakıp roompatch in aç private gorunur halde olduktan sonra toola gir o zaman yapabilirsin. saygılar

vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
işte onu yaptım gene güvenlik nedeniyle çalıştırılamıyor dedi yani bu sadece benim tespitim değil herkeste aynı ktoolun son sürümü açılmıyor helloox te

gamandes

Üye
teşekkürler

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
security menager işinizi görür beyler

Python Coder

Python Coder

Üye
eyvallah

hobby_21

Üye
Teşekkürler...

hakan_çilekeş

Üye
arkadaşlar
önce programı imzalayın bende programı var izlalıyorum ondan sora telefona atıyorum öyle çalışıyo yoksa direk atarsanız çalışmaz bende bi program var 2033 e kadar setifika lıyor

seven1

Üye
tesekurler

----------Eklendi @ 20:43:46 ---------- Yazıldı @ 20:42:35 ----------

sertifika hatasi verdi dostum cok ihtiyacim vardi ya genede tesekurler

selk

Üye
:yuru:yuru:oke::nono:
yine bombalarımdan bi tanesi daha KASPERSKYYYYYYYYYYYYYYYYYY
heeeeeeeeeeeemiiiiiiiiiiiiiiideeeeeeeeeee türkçe aga
En iyi Antivirüs programı olan Kaspersky'ın Symbian işletim sistemi için geliştirilmiş Son versiyonunun Türkçe dil eklenmiş halidir.

Bu versiyonda gelen aramalarda oluşan hata giderilmiş. Başka bir yenilik var mı bilmiyorum. Bulunca eklerim.

NOT: Lisanslamak için önce Kaspersky'ı açın ve hiçbir şey seçmeden kapatın ve KTool programını açıp "Lisence Patch" seçeneğini seçiniz.

NOT2: KTool programını açabilmek için sisteme erişimi açmalısınız.

NOT3: Telefon diliniz Fransızca, Rusça ve Almanca değilse sadece İngilizce ve Türkçe dil dosyaları yüklenecektir.

DİLLER:
TÜRKÇE
UK English
French
German
Russian

İster Ktool programıyla kolayca te tıklamayla lisanslayın isterseniz de extra ve uzun yol ile lisanslayın. İki yöntemde eklentide.
dipnot:ben ktool u telefonumda bi türlü açamadım tel hacli ve rompatcher olmasına rağmen ama siz deneyin büyük ihtimalle çalışır çalıştıran arkadaşlar lütfen nası becerdiğini buraya yazsın:aha::nono::allalla::hmmm:hmmm
yoruuuuuuuuuuuuuum bekliiiom ona göre:megafon:
heydostum benim tel hackli gene sertifika hatası veriyo E71

stainless steel

stainless steel

Üye
sağol

cansiz kuş

Üye
bunu telefona nasıl yükleyebilirim

djnokıa95

Üye
sağol , Lisansladım :D

yku86

yku86

Üye
teşekkürler

doping18

doping18

Üye
En iyi Antivirüs programı olan Kaspersky'ın Symbian işletim sistemi için geliştirilmiş Son versiyonunun Türkçe dil eklenmiş halidir.

Bu versiyonda gelen aramalarda oluşan hata giderilmiş. Başka bir yenilik var mı bilmiyorum. Bulunca eklerim.

NOT: Lisanslamak için önce Kaspersky'ı açın ve hiçbir şey seçmeden kapatın ve KTool programını açıp "Lisence Patch" seçeneğini seçiniz.

NOT3: Telefon diliniz Fransızca, Rusça ve Almanca değilse sadece İngilizce ve Türkçe dil dosyaları yüklenecektir.

DİLLER:
TÜRKÇE
UK English
French
German
Russian

İster Ktool programıyla kolayca te tıklamayla lisanslayın isterseniz de extra ve uzun yol ile lisanslayın. İki yöntemde eklentide.
dipnot:ben ktool u telefonumda bi türlü açamadım tel hacli ve rompatcher olmasına rağmen ama siz deneyin büyük ihtimalle çalışır çalıştıran arkadaşlar lütfen nası becerdiğini buraya yazsın:aha::nono::allalla::hmmm:hmmm
eline saglık paylaşımın için yalnız benim güncelleme sorunum var güncelleme yapan arkadaşlar güncelleme dosyasının siteye yükleyebilirler mi lütfen yardım

engin566

engin566

Üye

DİLLER:
TÜRKÇE
UK English
French
German
Russian

elerine sağlık kardeş , güzel olmuş

cıdalı

cıdalı

Üye
bileşenlerden biri bulunamadı proğrmı yeniden yükleyin diyo

Üst Alt