Kasiyer kızlara duyduğum ilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kasiyer kızlara duyduğum ilgi
neden bilmiyorum ama kasiyer kızlara ilgi duymaya başladım :hmmm ama galiba nedenini biliyorum. çünkü üniversiteden veya liseden mezun oluyorlar ve marketlerde kasiyer olarak çalışıyorlar. ya sevgilileri oluyor ya da evlenmeyi bekliyorlar ve sonuçta bir işleri de var. bazen ürünleri verirken ve alırken veya ne biliyim ücreti öderken sanki bir elektriklenme oluyor gibi hissediyorum. her zaman değil tabii ara sıra. :ehe size de oluyor mu veya benzer bir durum yaşayan var mı? sadece kasiyer olarak bakmazsak bile örneğin garsonluk, satıcılık, broşür dağıtımı vs. yapan kızlar da hoşuma gidiyor. :bilmem:

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

Baydırman

Baydırman

Moderator
La şu hindiye bi esmer hindi alak para toplayıp

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Symbianist

Symbianist

Üye
İlgi elektriklenme derken?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
Esmer hindi

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
Bu aslında normal bir davranış bence. Hayatında birisini istiyorsan ki normal her insan ister. İlgi duyman doğal. Gözüne kestirdiğin varsa alışverişe devam edip yakinlasabilirsin. Arada merhaba hal hatir sorma ile vs.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
kollara bakma da :!!!:

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bazıları esmer değil :sirit:
Bu aslında normal bir davranış bence. Hayatında birisini istiyorsan ki normal her insan ister. İlgi duyman doğal. Gözüne kestirdiğin varsa alışverişe devam edip yakinlasabilirsin. Arada merhaba hal hatir sorma ile vs.
sonrasında bi daha o markete gidememek veya sevgilisi olduğunu öğrenmek de var. bu yüzden cesaret pek gelmiyor. zaten kızlarla çok konuşabilen biri de değilim.
sonuçta cinsiyeti kız boşver :eller:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye

sonrasında bi daha o markete gidememek veya sevgilisi olduğunu öğrenmek de var. bu yüzden cesaret pek gelmiyor. zaten kızlarla çok konuşabilen biri de değilim.

epilatör alırsın :heyo2:

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye

Denemeden bilemezsin ki. Benim dediğim şey gerçekten hoşlandığında yapman gereken şey. Olur da görür vurulursun . Aha da bu işte dersin. Tabi belli olmaz tanıyınca belki sevmezsin ama o riske girmezsen de kendine kızar durursun.
Ben de diyorum da lafta kolay demek tabi :hmmm

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Denemeden bilemezsin ki. Benim dediğim şey gerçekten hoşlandığında yapman gereken şey. Olur da görür vurulursun . Aha da bu işte dersin. Tabi belli olmaz tanıyınca belki sevmezsin ama o riske girmezsen de kendine kızar durursun.
Ben de diyorum da lafta kolay demek tabi :hmmm
evet şu anda ciddi hoşlandığım biri yok. zamanında vardı olmadı :yagmur:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Aga be

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye

"Kız" sözü olmayan konu açmayı düşünüyor musunuz? :ehe