Kas Yapmak İsteyenlere Doğal Yöntem

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Kas Yapmak İsteyenlere Doğal Yöntem
'öncelikle cahil cahil araştırıp saçma bilgilerle kendinizi kandırmayın. protein tozu kullandıgınızda iyi derece şişersiniz fakat dogalı varken hiç uğraşmayın. vücut geliştirmeyle ilgilendğmden az cok biliyorum kas yapmak için çok sağlam bi spor yapmanız gerekiyor. spor yaparken vücut kas için protein ihtiyacı cok fazla olacaktır. bu spor esnasında olur. kas sporda şişer ve protein yakması gerekir. tam bu sırada bu dopingi uyguluycaksınız.
Malzemeler: 1 litre soğuk süt, 5 yumurta beyazı, 1 yumurta sarısı, kırmızı elma rendesi, 1 muz, 1 bıldırcın yumurtası, 1 kaşık bal.. panpa bunu mikserde karıştırıyosun. sonra 2 adet su şişesine eşit şekilde ayır. ilk başta spora başlamadan önce bi tavuk yemeniz şart. yarım saat kala bu karısımın yarısını içeceksiniz. aç karnına içmeyin midenize oturur. sonra sporda koşu bandıyla veya yürüyüşle ısının. terlemeye başladığınızda ağırlık, halter, dambıl gibi aletler çalışn. arada fazla su içmeyin. spor bittiğinde hemen tekrar karısımın diğer yarısını içeceksiniz. spordan sonra yemek yemeniz tavsiye edilmiyo hocamdan öğrendim. bunu 1 hafta deneyin. eğer salonda çalışmıyosanız evdde mekiki şınav veya dambıl çalışın. gerçekten çok iyi işe yarar. fakat bu süreçte iyi bi kilo alıcaksınız... şukunuzu eksik etmeyin panpalar.'

Alıntı.

Ben Bodye gidicem bu yontemde guzelmiş denenebilir.:hmmm

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi, Mareşal, Reşwan ve 2 diğerleri

futbol123

futbol123

Üye
öyle olmaz bence çok ağır gelir ve kendinizi çok zorlarsınız ben body e gidiyorum hocam protein alman gerekli dedi makarna pilav yulaf ezmesi gibi gıdalar almam gerektiğini söylüyor kas öyle cabuk sisen bir sey değildir.Gelişimi çok yavaş gelişir tam gelişmesi için en az 6ayınız var

Nef'i

Nef'i

Üye
İnci'den mi alıntı,kas yaparken göz çıkarmayın :kop:

• Beğen
Tepkiler: Masha, Mareşal ve Anıl Umut
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
işe yarar bişey bu Berke ben baktım verdığı seyler protein dolu

• Beğen
Tepkiler: Mareşal
Sandrake

Sandrake

Üye
:tşk: bizim buraya açıldı salon :hmmm gitsemmi ki

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Protein tozu yeterli benim için :D

• Beğen
Tepkiler: Mareşal
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben 2 yıldır spor yapıyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Güzel tavsiyeler bunlar sağol

• Beğen
Tepkiler: 'Patron

0live456

Üye
Zorlansanız da doğal yöntemden vazgeçmeyin.İğne tavsiye edenler olacaktır kanmayın iğneler iyi hoş fakat bıraktığınız zaman iğne yaptığınız yerler sarkar daha genç yaşta plaja gidemezsiniz hatunla sıcak saatler geçiremezsiniz vs vs doğaldan vazgeçmeyin :pro:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Zorlansanız da doğal yöntemden vazgeçmeyin.İğne tavsiye edenler olacaktır kanmayın iğneler iyi hoş fakat bıraktığınız zaman iğne yaptığınız yerler sarkar daha genç yaşta plaja gidemezsiniz hatunla sıcak saatler geçiremezsiniz vs vs doğaldan vazgeçmeyin :pro:

+1 :oke:

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
özet geç gardaş :ehe

Bunu incide yazan bendim desem :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Bunu her spor yapan bilir genelde.Geçen oteldeyken italyanla konuşuyordum,o bile diyorki;doğal yönlerden beslen,hap falan kullanma.Bende dedim öyle işlerle uğraşmam.En doğrusunu yapıyorsun falan dedi.
Spor yapıyorsanız,bu vucut geliştirmeyse destek ünitelerine bulaşmayın elinizden geldikçe uzak durun.Sonra pompayla hava basılmış gibi olursunuz,bırakırsanız bir anda çökersiniz.
Ama doğal olarak ne isterseniz yiyebilirsiniz.Çikolatanı ye pastanı ye istersen bir öküze ye yinede koymaz çünkü o kaloriyi orda harcarsanız size kas olarak geri döner.
Sıkılmadan bunalmadan yapıcaksınız,ilk hafta tutulmadık yeriniz kalmaz.Yerinizden bile kalkamazsınız.Böyle olmasından dolayı bırakmıyacaksınız.Biraz iradeli olmanız lazım.Kendim bile ilk başladığım zamanlar 13 yaşımda falandım.Her yerim yanardır ama tekrardan vudunuzu ısıtınca o yanma kayboluyor.Kıpırdayamazdım.Hem basketbol ile uğraşıp akşamına spora giderdim.Eve gidince un çuvalı gibi olurdum deliksiz uyuyordum.Ne istersemde onu yiyordum vucut nasılsa yakıyor.Hatta öle birşey ki bazen yeseniz bile nerye gitti bunlar diyorsunuz.Şimdilerdeyse arada sırada yapıyorum.İşlerden zaman olmuyor.Bu'da ailem sporla ilgili alakalıydı.O yöndende bende ilgilenmiştim.Babam futbolcuydu sonrada vucut geliştirme yaptı,aileden alışkın olunca zorluk çekmedim.
Spora başlamadan önce illa balla börekle başlamana gerek yok direk,onu yapacaksan ağır spor yapman lazım vucut eriticek onu çünkü.Öle birşeyle başlarsan en az koşu bandında 10 km ile 15 dakika koşman lazım.Birden 10 km hıza çıkma yoksa dilin dışarı fırlar o hızda.10 km nedir ki yaa deme koşu bandında 12 km'ye ulaşınca atom gibi oluyor insan.
Sana verebilceğim tek tavsiye dayanıcaksan,bıkmayacaksan bu sporu yapmanlazım yoksa,uzun süre bırakırsan vucut keşkül gibi oluyor.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
Bıldırcın yumurtası bulmaya çalışıcağıma Protein alırım :d:

TheCower

TheCower

Üye
Ben de baya uğraşıyorum bi kerede 40 sınav 50 mekik (fazla zorlamadan) çekiyorum. Yeni başladığım barfix i de 10 yaparım. Ama bir yapıyorum iki yapıyorum üçüncü periyotda kollarım tutmaz olur karın kasları desen düzensiz çıktı yardıma ihtiyacım var en azından karın kasları için. Yoksa bırakacağım mekiği. Beslenme konusu olduğunda pek zengin değilim ama ramazan dolayısı ile çok fazla yiyebilirim midem genişledi artı olarak zayıf birisiyim :) eksi de olabilir ama gerçekten dayanıklıyım bana yardım edin