Kas yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Kas yapma
1.72 boyum var 65 kiloyum 21 yaşındayım yağlı hantal bir vücudum var . Genetik olarak ailemde ki erkekler hep bu yaşlarda uzamış (babam 21-23 yaşları arasında 10 cm kadar). Yazın spora gideceğim tamamen boşum. Çok ağır bir spor yapsam günde 5-6 saat protein tozları iştah arttırıcılar falan kullansam 2 ayda belirgin kaslarım çıkar mı ? Baklavalar falan

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

mehmettech

mehmettech

Üye
Belirgin olurlar ama şöyle 2.5 -3 ay olsa tam olur :)

Enes

Enes

Üye
Protein tozu sakat iş

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve Preloader

Ercument33

Üye
    Konu Sahibi
Kaç kilo alabilirim yani 2 ayda hem kaslı bir görünüme hemde 80 kiloya sahip olabilir miyim ? İrileşmem ve güçlenmem lazım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

zombaka

zombaka

Üye
protein tozları sakat inşaatta çalış 1aya taş gibi olursun

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Protein tozunu yapma bence gerçekten salat iş. Adam akıllı bak internetten kas yapmak izin yenilmesi gereken yiyeleceklere, bol et ye. Sonra fitnesse git, las yaparsın. Zayıfsan daha kolay yaparsın.

fk555897

fk555897

Üye
2 aya kas zor iş. Protein tozu içersen bilemem. Öncelikle sporu zorunluluk olarak değil eğlenceli bir aktivite olarak gör. Protein tozu yerine protein ağırlıklı beslen. Mesela yumurta beyazı, tavuk gibi. Yediğin şeyler yağsız ve haşlama olsun. İyi bir spor programı ile 3 ayda biraz kas yaparsın ama dışarıdan aşırı belli olmaz. Anca 1-2 sene gerekiyor böyle bir vücut için. Yaptığın vücudu sen fazlasıyla hissedeceksin. Sana tavsiyem direk olarak ağırlığa başlama. Öncelikle kondisyonunu geliştir, hamlığı at. 1 hafta sonra ağırlığa başlarsın. Sakın bir süre spor yapıp bırakma. Sporu yaşam stili olarak gör ve devam et.

fk555897

fk555897

Üye
Soruların olursa bana özelden sorabilirsin.

Artreverans

Artreverans

Üye
Aslında bende düşünüyorum ama yazın kilo alamazsın dediler bana kışın git dediler bende yazın nasipse çalışıp para biriktirip kışın eylülde gitmeyi düşünüyorum. Bende çok zayıfım ve boyum çok.

fk555897

fk555897

Üye
Aslında bende düşünüyorum ama yazın kilo alamazsın dediler bana kışın git dediler bende yazın nasipse çalışıp para biriktirip kışın eylülde gitmeyi düşünüyorum. Bende çok zayıfım ve boyum çok.
Kim söylediyse yanlış biliyor. Hemen başlaman daha iyi olur. Kışın spor isteğin yok olabilir. Boş zamanlarında spora alışıp kışın devam ettirebilirsin.

__xXx__

__xXx__

Üye
protein sakın kullanma 2008 den beri spor yapıyorum protein a.asit tozları yüzünden geçen sene bir böbreğimi kaybettim eğer kasların belirgin olsun istiyorsan zayıflamaya çalış fazla ağırlık az tekrar yapma az ağırlık fazla tekrar yap yağ yakar belli miktarda kas yaparsın yağlı vücutta kaslar 2 3 ayda fazla belirgin olmaz yağ miktarı ne kadar azalırsa kaslar o denli belli olur

fk555897

fk555897

Üye
protein sakın kullanma 2008 den beri spor yapıyorum protein a.asit tozları yüzünden geçen sene bir böbreğimi kaybettim eğer kasların belirgin olsun istiyorsan zayıflamaya çalış fazla ağırlık az tekrar yapma az ağırlık fazla tekrar yap yağ yakar belli miktarda kas yaparsın yağlı vücutta kaslar 2 3 ayda fazla belirgin olmaz yağ miktarı ne kadar azalırsa kaslar o denli belli olur
Yanlış düşünüyorsun. Yağlı vücutta yağları eritir ve yerine kasları koyarsın. Ağırlık çalıştıkça yağlar kasa dönecektir. Eğer kas çalışır sonra yağ eritmeye çalışırsan kas kaybı da olacaktır.

__xXx__

__xXx__

Üye
Yanlış düşünüyorsun. Yağlı vücutta yağları eritir ve yerine kasları koyarsın. Ağırlık çalıştıkça yağlar kasa dönecektir. Eğer kas çalışır sonra yağ eritmeye çalışırsan kas kaybı da olacaktır.
senin söylediğin şekilde düşünmüyorum zaten kardeş fazla ağırlık olmadan çok ve seri tekrar yaparsa yağ yakar arkadaş o zaman senin söyleminle yağ yakar yerine kas koyar :) ağırlık miktarı fazla olursa seri hareket yapamaz yapmaya çalışırsa kaslarını yırtabilir yavaş hareket ederse kaslarında gelişme olur ama o zamanda yağ yıkımı fazla olmazbenim demek istediğim hızlı hareket etsin yağları hızlı erisin yoksa dediği gibi 2 ayda falan kasları belli olmaz

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Kilolu insanlarda daha fazla kas kütlesi bulunur, yağlarını eritip kas çalışınca kasların gerçekten gelişmiş görünür. Bünyen vücut geliştirmeye uygunsa benim gibi 2.60 kg ile 2 günde acayip bilek kası yaparsın, değilse arkadaşların dediği gibi 2 ayda kas yapmak zor iş

Fatic

Fatic

Üye
Vücudunda yağ miktarı fazla ise o yağları yakmadan kaslı bir vücuda sahip olamazsın yag kas dokusunun üstünde olusur ve kaslarn gelismesini engeller

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bizim arkadaş 3 aylığına yazıldı 1.5 2 ayda kendini toparlamaya başladı bi 3 ay daha gitcem diyo

yusuf1998x

Üye
1.72 boya 65 kilo gayet ideal yani yağlı olduğunu sanmıyorum. Tavsiyem protein tozu kullanma ve vücut geliştirme istikrar işidir 2 ay gidip bırakırsan kas kütlen artar ama bıraktıktan sonra protein alımı ve antreman olmayınca kas kütlen azalır şeklini kaybeder. İyi beslenerek en az 6 ay olmak şartıyla gidersen güzel bir vücudun olur

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yaz tatilinden kalma 12 kilo fazlalığım var.göbek göğüs ve birazda arkada şişme var nasıl eritirim vücudu.hiç spor yapasim yok ne yapayım

avast

avast

Üye
5-6 ay olmadan hayalindeki vucudu elde edemezsin 3 ayda vucut alisiyo anca bende gittim 3 ay bende 173 65 kiloydum ama daha onceden spor yaptigim icin kaslar falan parcalanmisti bende 3 ayda 3 cm falan anca gelisir kollarin ama bi bratt bitt olamazsin onun iicin sik tekrar duzenli besin kalori diyeti + antreman sonrasi protein takviyesi lazim yaglarin erimeden kaslarin gorunmez oyle parcali parcali sadece yag eritmeye calissan bile en az 6-8 ay sirer

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
2 ay giden insanlar gördüm öyle bi vücut yok gerçekten on numaraydı

Üst Alt