kartının hafızası sıyırdımı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
kartının hafızası sıyırdımı?
kart okuyucuda toplam hafıza kartta böyle yazıyor 1,30 TB (1.431.137.412.674 bayt) allah allah bu nedmek kartım bozuk mu yoksa virüsmü var? millet sx1 filozofları açıklasın ok :help: ;;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş karta format at hala değişmiyorsa kart uçmuş demektir..

ibonline

ibonline

Üye
normalde kac mb lık kart ki arkadasın dediği gibi kart okuyucun varsa formatla sonra pcden tamamen kartı doldur tekrar sil arzalı ise zaten yazamazsın karta

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mmc'ye format at eğer hala devam ediyorsa sorun benden cevap yok.. :vur:

Fransuvain

Üye
Markası Neyse Servisine Mesaj Yoluyla Ulaş Yada Aldığın Yere Götür AMA ilk önce format

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
benim arkadaşın sx1 indede böyle oldu kart ojuyucudan format atınca geçti bi dene eğer olmazsa beni aşar :(

Fransuvain

Üye
İnşallah Seri Numarası Duruyorsur Üzerinde Yoksa Boynu Aşcak Bir Şey Olursa Firmaya Mesaj Attığında Onlar Soruyolar Benden Söylemesi

jason

Üye
    Konu Sahibi
kartım 512 liktir markası mem king mmcdir

mehmetonline

Üye
evet arkadaşlar bendede bir sorun var kart 256lik ama telefon 125 görüyo tlfdan format attım hala aynı eskiden dijital fotorf makinesinden dosyaları atuyodum şimdi fot makineside görmüyoalalı daha 6 ay oldu acil yardım :help: :help: :help: :help:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
1000 gb olmus kart bu hafıza en iyi harddisklerde bile yok :)

Albay_rak3

Üye
Originally posted by FrontmaN@Sep 25 2005, 02:56 PM
1000 gb olmus kart bu hafıza en iyi harddisklerde bile yok :)
[post=176966]Quoted post[/post]​
1431... gb anlamına gelir ve şu anda piyasadaki (ev kulllanıcılarına hitap) eden bilgisayarlarda yarısı bile yok

siberkay

Üye
yaw ii işte :) ne güzel ama sx1 fat desteklio en fazla 4gb yani o kart kotayı 1427 mb aşmış bencede formatı çak ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt