Kartal'ın Tabata'dan kurtuluş formülü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tabata'yı Eskişehir'e gönderemeyen Beşiktaş, hem para kazanıp hem de kontenjan boşaltabilmek için çare arıyor
Beşiktaş Yönetimi, Eskişehirspor'a kiralık gitmek istemeyen Tabata'yı elden çıkarmanın hesaplarını yaparken, Brezilyalı oyuncunun Katar'a gönderilmesinin planlandığı öğrenildi.

Fernandes'in lisansının Bucaspor maçına yetiştirilmesi için yoğun çaba sarf eden siyah-beyazlı yönetimin, Tabata için daha önce Katar FC takımından gelen teklifi yeniden gündeme aldıkları bildirildi.

Eskişehir'e gitmek istemeyen oyuncuya talip olan diğer kulüp olan Manisaspor'un para ödemek istememesi, Kartal'ın yurt dışına yönelmesine neden oldu. Siyah-beyazlıların Brezilyalı oyuncuyu Katar'a göndererek kulübün kasasına para sokmayı da hedeflediği vurgulandı.

Bir taşla iki kuş vurarak hem kontenjan boşaltmak, hem de para kazanmak isteyen yönetimin, Katar'a da gitmek istemeyen Tabata'yı bir kez daha ikna etmeye çalışacağı öğrenildi. Daha önce Delgado'yu Katar'ın El Wasl kulübüne satan siyah-beyazlıların Tabata'yı da cuma gününe kadar göndermeye çalışacakları belirtildi.

Katar FC Kulübü'yle Tabata için temaslarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi'nin, bir türlü takımdan ayrılmak istemeyen oyuncuyu maddi çekinceleri konusunda ikna etmeye çalışacakları, en son ihtimalin ise bu oyuncunun Katar'a kiralık olarak gönderilmesinin olduğu öğrenildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt