Kartal'ın genç golcüsü gidiyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kartal'ın genç golcüsü gidiyormu?
Beşiktaş'ın 18'lik yıldızı Batuhan Karadeniz transferiyle ilgili olarak hayli çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Kartal'ın 18 yaşındaki yıldızı Batuhan Karadeniz, "Yönetimle yeni sözleşme için görüşeceğim. Avrupa'dan teklifler var, anlaşamazsak gidebilirim" dedi.

‘Hayal ediyorum’
Avusturya kampında sergilediği performansla alkış alan Batuhan Karadeniz, transferi hakkında açıklamalarda bulundu...

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Fiziği ve yetenekleriyle teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın 17 yaşında şans tanıdığı Batuhan, “Sözleşmem seneye bitiyor. Yöneticilerimizle bir görüşmede bulunacağız. Umarım olumlu sonuçlanır. Ben kulübümü seviyorum ve burada kalmak istiyorum. Ancak hayalimde Avrupa’da oynamak var” diye konuştu.

‘7-8 öneri geldi’
Porto başta olmak üzere birçok kulübün resmi teklifte bulunduğunu belirten Batuhan, “7-8 takım beni istiyor. Büyüklerimizle görüşeceğiz ve konu hakkında değerlendirme yapacağız. Anlaşacağımızı düşünüyorum, yeteneklerimin farkındayım. Ancak ortak noktada buluşamazsak, aldığım teklifleri değerlendirebilirim” ifadesini kullandı.

Maccabi Haifa karşılaşmasında başarılı bir oyun sergileyen Batuhan, attığı golle dikkat çekmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...