Kartal Kurtlar Vadisi'nde!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kartal Kurtlar Vadisi'nde!

Şampiyonlar Ligi'nde ilk 2 maçında puan yüzü göremeyen Beşiktaş, Wolfsburg'a konuk oluyor !.. Turkcell Süper Lig'de de çalkantılı günler geçiren siyah beyazlılarda hedef galibiyet...

Şampiyonlar Ligi'ne evindeki Manchester United yenilgisiyle başlayan, ardından CSKA Moskova deplasmanıdan da eli boş dönen Kara Kartallar, Kurtlar'a konuk oluyor !.. CSKA Moskova'yı yenip ManU'ya yenilen Wolfsburg karşısında çok zorlu bir 90 dakikaya çıkacak olan Beşiktaş'ta alınacak bir galibiyet kulübün üzerinde dolaşan kara bulutları oldukça dağıtacak.

Kariyerindeki 8 Şampiyonlar Ligi maçından da yenilgiyle ayrılan Mustafa Denizli de son Almanya şampiyonu karşısında 3 puan hedeflediklerini söylyedi. Almanya Ligi Şampiyonu ile Türkiye Ligi Şampiyonu'nun yapacağı maçın sonucunun tamamıyla ortada olduğunu belirten deneyimli teknik adam, şöyle konuştu: "Biz düşündüklerimizi sahaya yansıttığımız CSKA Moskova ve Manchester United maçlarında gol sıkıntısı çektik. Pozisyon sıkıntısı yaşamadık ve Wolfsburg karşısında da bu pozisyonları yaratacağımızı düşünüyorum. Özellikle Wolfsburg maçı bizim düşündüğümüz puan barajını yakalamak için son derece önemli. Ekibimin bu düşünceyi gerçekleştiren bir maç yapacağı ve bunu başaracağına tüm kalbimle inanıyorum. Kısacası buraya puanlar veya en kötü şartlarda puan almak için geldik ve bunu başaracağız."

WOLFSBURG-BEŞİKTAŞ
STAT: Volkswagen Arena
SAAT: 21.45
HAKEMLER: Roberto Rosetti, Stefano Ayroldi, Paolo Calcagno, Antonio Damato (İTA)

WOLFSBURG: Benaglio, Riether, Madlung, R.Costa, Schafer, Josue, Hasebe, Gentner, Misimovic, Grafite, Dzeko

BEŞİKTAŞ: Rüştü, İbrahim Toraman, Sivok, Ferrari, İbrahim Üzülmez, Ekrem, Fink, Ersnt, Tabata, Tello, Nihat

'Davut

'Davut

Üye
beşiktaş'ın işi beraberlik için bile işi çok zor...
wolfsburg rahat bir galibiyet alabilir...

arslansem

arslansem

Üye
Çok zor..Zaten gruptan çıkma şansı bana göre artık kalmadı..Hedef uefa ise 1 puan almalı Beşiktaş..Sonra içerideki Cska maçını kazanıp Wolfsburgdan 1 puan alırsa (m utd ile 0 puan garanti zaten) uefaya gider :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bjk nın işi çok zor Wolfsburg gerçekten çok iyi oynuyor...Özellikle Grafite'yi çok iyi tutmaları gerekecek....

maxibrk

maxibrk

Üye
iyiler mutlaka kazanır. Iyi olan kazansın.:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Maçın 0-0 sonuçlanması beni üzdü. Beşiktaş'ın maçı almasını istiyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt