Telefon Tavsiyesi Kararsız Kaldım Dostlar. Yardım Lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Kararsız Kaldım Dostlar. Yardım Lütfen..
Dostlar selamun aleyküm. Yeni bir cihaz alacağım ama kararsız kaldım. Öncelikle bütçem en fazla maksimum 1800 - 2000 TL arasıdır. Benim için pil ömrü ve performans herşeyden önemlidir. Buna göre tecrübeli dostlarımdan öneriler bekliyorum. Ben LG G4 ve Samsung Galaxy S6 veya Note 4 olarak tercih yapmayı düşünmüştüm. Ama deneyimli arkadaşlarımın fikirleri benim için büyük derecede önemlidir. Şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar.

smh60

smh60

Üye
Z5 önerebilirim hepsiburada gibi sitelerde 1900-2000 civarı bulunuyor resmi distribütör garantili, G4 alırsan bence ithalatçı garantili al baya düştü fiyatı ben olsam note 4 almazdım 5 alınır ama

kralberk13

kralberk13

Üye
bende z5 öneriyorum samsung alma ne alırsan al :)

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Z5 önerebilirim hepsiburada gibi sitelerde 1900-2000 civarı bulunuyor resmi distribütör garantili, G4 alırsan bence ithalatçı garantili al baya düştü fiyatı ben olsam note 4 almazdım 5 alınır ama

Note 5 2.200 tl civarında bütçe zorlar beni
bende z5 öneriyorum samsung alma ne alırsan al :)
Bende samsung yok diyordum ama ne bilim tercihlerim arasına bi anda ekledim yani yoksa samsunga para vermeyi pek istemem

alical33

alical33

Üye

Al kullan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
G4 1.300 1.400 Cıvarı Alırsan Note 5 Al 2 Milyara Var Hepsiburada.com da Ama samsung Türkiye Garantili Olmasına Dikkat et

• Beğen
Tepkiler: FordFocus RS

Emre

Üye
Note 5 al kafan rahat olsun

• Beğen
Tepkiler: FordFocus RS
FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
G4 1.300 1.400 Cıvarı Alırsan Note 5 Al 2 Milyara Var Hepsiburada.com da Ama samsung Türkiye Garantili Olmasına Dikkat et
Eyvallah dostum önerin için.
Note 5 al kafan rahat olsun
Note 5 düşünülebilir ama malum samsung olduğu için her daim bi endişe var sonuçta 2000 tl gibi bir para vericem pişman olmak istemem. Bi de ekranı 2k olduğu için pili yeterli olur mu acaba. 3000mah diye okumuştum pil gücünü 2k ekran var cihazda hem de 5.7 inç ekrana pili sorun olmaz mı ? Pil benim için önemli kardeşim benim :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyvallah dostum önerin için.

Note 5 düşünülebilir ama malum samsung olduğu için her daim bi endişe var sonuçta 2000 tl gibi bir para vericem pişman olmak istemem. Bi de ekranı 2k olduğu için pili yeterli olur mu acaba. 3000mah diye okumuştum pil gücünü 2k ekran var cihazda hem de 5.7 inç ekrana pili sorun olmaz mı ? Pil benim için önemli kardeşim benim :)
Tüm Android Cihazlarda Öyle Aşaği Yukarı Aynı Pili Yada Gidip Asus Max Alıcaksın Yada Leonovo P1

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Android Cihazlarda Öyle Aşaği Yukarı Aynı Pili Yada Gidip Asus Max Alıcaksın Yada Leonovo P1
Peki 1 günü çıkarır mı bana kamera kullanmam ben sadece sosyal medyayı yoğun kullanırım. Ekran ultra hd şarjı sömürmesin sonra :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Peki 1 günü çıkarır mı bana kamera kullanmam ben sadece sosyal medyayı yoğun kullanırım. Ekran ultra hd şarjı sömürmesin sonra :)
Note 4 De 2K Dediğim Gibi Durum Ortada Çok Şarj Dersen Cihazlar Belli Onun Harici Note 4 5 Gider O Bütçeye S6 Nin Bataryasını Bilmiyorum Tam

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 De 2K Dediğim Gibi Durum Ortada Çok Şarj Dersen Cihazlar Belli Onun Harici Note 4 5 Gider O Bütçeye S6 Nin Bataryasını Bilmiyorum Tam
Anladım kardeşim sağolasın. Galiba tercihimi note 5 yada xperia z5 arasında kullanacağım. Umarım pişman olmam

alical33

alical33

Üye
4 ay note 5 kullandım pili akşamı çıkarıyor endişen olmasın performans da da sıkıntı yok touchwiz eski touchwiz değil 4 ay da kasma takılma falan yaşamadım bi ara sıra kilit ekranında donuyordu oda bi güncelleme geldi düzelmişti android m çıktığı gün Kamboçya romu kurup kullandım performans daha da iyi olmuştu seni hiçler türlü memnun eder ben boyutu rahatsız ettiği için 3 hafta önce değiştirdim

askımm

Üye
note4 kullandım tabak gbi hocam s6 kullandım lacivert rengini ısınma vardı baya satdım sonra iphone6 aldım onuda satdım suan beyaz s6 var gayet memmunum ısınma vs yok chazda renkle alakası yok ama bndekı sans yzume gldü antutu test yaparken ble elle ısı fark edilmiyo fifa 16 yukleedim ısnma vs yok..

Sarangni

Sarangni

Üye
İthalatçı Firma garantili ürün alacaksanız iyi araştırın sonra başınız ağrımasın. Her zaman distribütör garantili almak iyidir. Başıma geldiği için yazıyorum 21 ay kullandığım cihaza değişim çıktı sadece ben de değil birçok kişi LG firmasından bu anlamda cihazını değişim ya da para iadesi aldı. Onun için ithalatçı firma alırken bir kez daha düşünmekte fayda var.

Üst Alt