kapıda ödeme alışveriş siteler

Sponsorlu Bağlantılar

• 20 Aralık 2016
  • 1988 Okunma
  • 17 Cevap

1. 20 Aralık 2016 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler teknoloji ve giyim üstüne alışveriş yapmayı planlıyorum .:sos Çoğu siteler kredi kart numarası istiyor.:duvar2:Kapıda ödeme yaparak online alışveriş siteleri hangileridir?:hmmm Kapıda ödemek için en az bütçe nekadar istiyor?8-)

Bu siteleri kullanan var mı? Güvenilir mi?:hmmm Sipariş kaç günde geliyor?8-)

Yazan: bilisimler

Sponsorlu Bağlantılar
    technotRoniX_28 ve happyjelibons bunu beğendi.
  2. 20 Aralık 2016 #2

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Sadece Giyimse Bir Dünya Firma Zaten Kapıda Ödeme Yapıyor.Yada Teknolojik Bişey Alacaksan Site Haricindede Alabilirsin Atıyorum Gittigidiyor yada n11 e Gir Adama Ben Kapıda Ödeme İle İStiyorum Gönderebilirmisiniz de +5 Tl Fiyat Farkı İle GÖnderir Çoğu Satıcı.Ama Site Üzerinden Değil Direk Firma İle Muhatapsınız Üründe Sorun Çıkarsa Bilginiz Olsun

bilisimler bunu beğendi.
  3. 21 Mayıs 2017 #3

bilisimler

bilisimler
    Güvenilir mi? Geçenlerde haberlerde izlemiştim kişi tv den izlediği telefonu almış internet üzerinden s6 beklerken bildiğin dandik telefon çıkmış çok acı bir durum.

4. 8 Temmuz 2017 #4

ibrother

ibrother
    Flo

HTC ile gönderdi
  5. 3 Ağustos 2017 #5

prizma-mobil

prizma-mobil
    bilisimler bunu beğendi.
  6. 3 Ağustos 2017 #6

bilisimler

bilisimler
    Teşekkür ederim kartın interaktif şifreyi açtırdım artık bankamatik kartı kullanıyorum. Genelde hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum da bir türlü asus selfie yedek 3000 mah batarya bulamadım şimdi baktım modilofondada yok batarya somuru:

7. 27 Ağustos 2017 #7

speed xp

speed xp
    besvaktim.com/index.php?dispatch=pages.view&page_id=107

Buraya bakabilirsin kapıda ödeme var fiyatlara göz gezdir aradığın vardır belki 200 TL üzerinde kargo ücretsiz

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mobil cihaz ile gönderdi
    bilisimler bunu beğendi.
  8. 27 Ağustos 2017 #8

bilisimler

bilisimler
    Aradağım parçayı telefon bataryasını n11.com da buldum

9. 19 Ocak 2018 #9

mustifa26

mustifa26
  10. 19 Ocak 2018 #10

vedat1966

vedat1966
    Mobil cihaz ile gönderdi
    bilisimler bunu beğendi.
  11. 26 Ocak 2018 #11

reis05

reis05
    teknolojide çok daha nadir kapıda ödemeler çünkü kırılma riski vs var.
    ama giyimde arkadaşın dediği gibi çok site yapıyor, mesela en son eşofman aldım www.tommylife.com.tr kapıda ödeme olarak ekstra ücret yoktu

dediğin çok sıkıntı firmanın iletişim vs bulup istersin ama olaki sorun oldu işin yaş olur

bilisimler bunu beğendi.
  12. 16 Şubat 2018 #12

zx6r

zx6r
    Kapıda ödeme çok sıkıntılı bir sistem.. Erkek boxer satıyoruz.. Bir zamanlar kapıda ödeme kullanıyorduk, alan kişi ürün kapısına gelince almaktan vazgeçiyor, kargo görevlisine sinirlenip ürünü almıyor kargo geri geliyor.. Ekstra ücreti de cabası maliyetli iş..
    Kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum dersen havale eft yap 1 dakikalık iş.. Olmadı ATM den hesaba yatır..

Renkli tasarım erkek boxer www.wildmilkboxer.com forumdan gelenlere indirim yapacağım.
    Çekincesi olanlar için önce ürünü kargoya verip, takip numarası iletiyoruz sonra ödeme alıyoruz.. Herkes memnun.

13. 31 Mart 2018 #13

resulesma

resulesma
    Eğer giyim üzerine ise www.avrupayakasi.com adersini tavsiye edebilirim. Hem diğer firmalara göre çok ucuz hemde kapıda kredi kartı ve nakit ödeme yapabiliyorsun.

14. 3 Nisan 2018 #14

resulesma

resulesma
    Benim bizatihi ürün aldığım ve 3 iş günü içinde kargo telimi yapan. hergün bir modelde ciddi fiyat indirim yapan site Avrupa Yakası Mağazacılık . Hafta sonra kargo bedava avatajıda var. tavsiye edebilirim.

15. 12 Haziran 2018 #15

murat2018

murat2018
    Kapıda ödeme ile alışveriş yapmak isterseniz sizleri sitemize bekleriz. Şuanda başlangıç olarak sadece fantazi giyim ürünlerini yükledik sitemize. Yakında normal bay ve bayan iç giyim ürünlerinide yükleyeceğiz fakat sistemsel olarak tüm ürünler aynı anda eklenemiyor malesef. Aradığınız bir ürün var ise whatsapp numaramızdan sorarsanız yardımcı oluruz. Kapıda ödeme iç giyim satıyoruz. İsterseniz kredi kartı ya da havale/eft seçenekleriylede ödeme yapabiliyorsunuz. Ürünlerimizi sipariş verdiğiniz gün kargoya vermekteyiz. Fantazi iç giyim sitemiz Kadiniccamasir.com 'a sizleride bekleriz. Maxicep'ten geldiğinizi belirtirseniz sipariş verirken %15 indirim de uygulayabiliriz. Kapıda Ödeme siparişlerde kargo firması şuanda 6.90 TL talep etmektedir.

16. 12 Haziran 2018 #16

bilisimler

bilisimler
    Yok kardeşim alışverişlerimde genelde teknolojik ürün alıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. 1 Ağustos 2019 #17

reis05

reis05
    bilisimler bunu beğendi.
  18. 1 Ağustos 2019 #18

Germ@nboyS

Germ@nboyS