Kanarya bu sabah uçuyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kanarya bu sabah uçuyor!
FENERBAHÇE, MTK ile oynayacağı rövanş karşılaşması için bu sabah saat 09.00'da Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel bir uçakla Budapeşte'ye hareket edecek. teknik direktör Aragones, yerel saatle 19.15'te Ferenc Szusza Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Sarı-lacivertliler, toplantı sonrası idman yapacak.

schumici

schumici

Üye
kanaryamız macaristana vardı yarın bi galibiyet daha bekliyoruz. haber için çok çok teşekkürler kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kanaryamız macaristana vardı yarın bi galibiyet daha bekliyoruz. haber için çok çok teşekkürler kardeşim:oke:
inşallah bi galibiyet olur. bunu bütün Türkiye bekliyor. rakibi küçümsemek hiç bir zaman doğru olmaz ama MTK ile Fenerbahçe'yi kıyaslamak bile çok yanlış olur. umarım krallarımız kendini gösterip güzel bir maç izlettirirler bizlere. yorumun için ben teşekkür ediyorum kardeşim benim.

schumici

schumici

Üye
inşallah bi galibiyet olur. bunu bütün Türkiye bekliyor. rakibi küçümsemek hiç bir zaman doğru olmaz ama MTK ile Fenerbahçe'yi kıyaslamak bile çok yanlış olur. umarım krallarımız kendini gösterip güzel bir maç izlettirirler bizlere. yorumun için ben teşekkür ediyorum kardeşim benim.

doğrusun kardeşim rakibi küçümsemeden orda galip gelerek hem prestijimizi hem ülke puanımızı arttırırız inşallah. sağolasın kardeşim benim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...