Kamyonet taksinin üzerine devrildi (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
    Konu Sahibi
Kamyonet taksinin üzerine devrildi (Video)

Şişli’de, yokuş yukarı çıkarken motoru duran ve sonrasında geri geri giderken kontrolünü kaybeden maden suyu yüklü kamyonet, arkasında gelen taksinin üzerine devrildi.

Taksi sürücüsünün arka koltuğa kaçarak canını kurtardığı kazada ölen ya da yaralanan olmaması sevindirdi.

Kaza 19 Mayıs Caddesi Doktor Şevket Bey Sokak üzerindeki yokuşta meydana geldi. Fulya istikametinden Şişli’ye gitmekte olan Ali Karaman yönetimindeki 3 maden suyu yüklü kamyonet yokuş ortasında durdu.

Kamyoneti tekrar kaldırmakta güçlük çeken Karaman, geri geri giderek yokuşu inmeye çalıştı.

Bu sırada aracının kontrolünü kaybetmesi sonucu Karaman’ın kullandığı kamyonet arkadan gelmekte olan Yaşar Ceran yönetimindeki içinde müşteri bulunan taksinin üzerine devrildi.

Kamyonetin üzerine doğru geldiğini gören taksici Yaşar Ceran, ani bir refleksle el frenini çekerek arka koltuğa atladı.

Şoför mahallini zamanında terkeden taksi şoförü ölümden dönerken taksi kullanılamaz hale geldi.

Başından geçen sıcak anları anlatırken kazanın etkisinden kurtulamadığı gözlenen taksi şoförü Yaşar Ceran, “Yukarıdan araç kaydı. Refüje vurdu.

Sonra da üzerimize devrildi. Allah yardım etti. Kendimi arkaya attım öyle kurtuldum.” şeklinde konuştu.

Kaza sonrasında kamyonetten yola sızan motor yağının yeni kazalara sebebiyet vermemesi için trafik ekipleri önlem aldı. Kontrollü olarak geçişlerin yapıldığı yolda bir süre sonra belediye ekipleri de yola kum dökerek önlem aldı.

Devrilen kamyonet vinç yardımıyla taksinin üzerinden kaldırılırken polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt