Kamerayla Tarayarak Çeviren Sözlük

Sponsorlu Bağlantılar

corazonvalor

corazonvalor

Üye
    Konu Sahibi
Kamerayla Tarayarak Çeviren Sözlük
Bunu ilk lg g2 de gördüm kameradan okuyarak internet üzerinden çeviri yapıyor sözlük. Samsung'da bu yok tabi biraz aradım play store da camdictionary buldum ama o da tarama kısmında internete gerek olmasa da çeviri kısmında internet istiyor ya da yavaşsa internet çeviri uzun sürüyor. Benim sorum camdictionary ye colordict gibi sözlük eklemenin mümkün olup olmadığı veya bu şekilde kelimeyi tarayip doğrudan başka bir sözlükte aramanın olup olmayacağı. Bilgisi önerisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim gerçekten büyük kolaylık olacak.

mertcan01

mertcan01

Üye
Biraz arastirdimda cok sağlıklı degil ama googlw ceviricide fotograf ile okuma yapior. Vede cevrimdisi dil paketlerini indirdigin zaman internetsiz kullanabiliyorsun

corazonvalor

corazonvalor

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler deniyip sonucu yazarım

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
kardeş bide Google Play de Google Inc. e ait olan Goggles diye bir uygulama var.Fotoğraf çekiyorsun fotodaki reklam marka logo yazı gibi detaylar göz önüne geliyor yazıya tıklayıp çevirebiliyorsun

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bu haber geçen ay bilim teknik dergisinde çıkmıştı ya bu arada benim dergi geçen ay bak şikayet edeceğim artık iyi oldu hatırladığım

Üst Alt