Kamera ile kaydedilmiş kaza

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kamera ile kaydedilmiş kaza
Malesef bu tip kazalardan nasıl kurtulacağız ...

Sarı bir ticari taksi içinde azrail ile yola çıkıyor ve masum insanları pençesine alıp ölüme sürüklüyor. Otobüs den fırlayan şoför ne yapsın ??? (Ama yinede taksiye arkadan vurmalıydı, malesef çok da iyi şöferler kullanmıyor kocaman otobüsleri) Suç Kimde

Link Düzeltilmiştir ... (Uyarı için sağol dimitradon ;) )

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
link ölmüş..

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Link Düzeltildi. :artı:

neoki

neoki

Üye
ilgilenip linki düzelttiğin için ve merakta bırakmadığın için teşekkürler.

neoki

neoki

Üye
yaw izleyince çok kötü oldum biraz önce kız arkadaşımı otobüse bindirdim izmire gidecek 16-17 saatlik yol çok kötü oldum ve çok küfür ettim o yola çıkan taksiciye ...

dj_scorpion

Üye
abi ne korkunc sey yaws
ben bole soforun hayatını silerim bea
insanların hayatı bu kadar ucuz olamaz
saygılarrr...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Taksi şoförü'nün suçu kadar Otobüs şöförününde suçu var, video'yu dikkatli izleyin taksici yol verdiği halde otobüs şoförü hala otobüsü yolun dışına sürüyor.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla suç iki şöfördede var dikkat gerekli bir şöförde ;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by slayer@Sep 29 2005, 09:56 PM
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=6508&hl=

çok önceden verilmişti
adam tam şerefsiz yaa
hıyar. :off:
[post=180983]Quoted post[/post]​
Tekrar topic açtığım için üzgünüm :( ama Motorlu Taşıtlar & Modifiye bölümüne hiç girmediğim için fark etmedim.

Şerefsiz başka bir şey değil. Yazık şöfer camdan dışarı fırladı ne suçu var o adamın. (ama hatalı otobüs kullandığı da kesin çok kırdı direksiyonu önü boştu aracı sollayabilirdi sellektör yakacağına aracı sollasa bunlar olmayabilirdi. Paniklememek lazım Benimde başımdan buna benzer olay geçti eğer frene bassaydım 5 kişi dolu olan arabamla tırın altına girecektim. Hızım 85 ve tırla önümdeki mesafe yaklaşık 8 metre felandı. Bu kazadaki gibi aynen tır çıkı önüme ve ben 85 de gidiyordum. Tırı dahada gaza basarak ve direksiyon hakimiyetini hiç kaybetmeden 100 ile solladım ve sollarkende aynadan baktım eğer hızımı ani direksiyon kırıyorum diye arttırmasaydım tır yandan vuracaktı. Allah Korudu.Şükür Allahıma ... )

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Otobüs şöförü yolun dışına çıktıktan sonra frene basıyor ve direksiyon'u kırmaya çalışıyor, Yuh derim ben buna.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
şerefsiz taksici bodoslama dalıyo yola :off:

lossalive

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Sep 29 2005, 10:02 PM
walla suç iki şöfördede var dikkat gerekli bir şöförde ;)
[post=180992]Quoted post[/post]​
Normal otobüsye ne kabahat buldun arkadaşım 8)

Caine

Caine

Üye
vallahi herşey bi yanada kimde suç olursa olsun kaçmaya devam etmesi kötü hemde itlik. orda insanlar ne halde kalmıştır yawww adam da arkaya bakmadan kaçıyor

ibonline

ibonline

Üye
taksiciye bak yaaaaaaaaaaaaaaaaaa adama hiç oralı bile değil hem kazaya sebebiyetsin hemde alakan dısında işte böyle insanları ibret olsun diye sehrim göbeğinde asıcaksın yaaa adamın keyfine bak böyle söförlükmü olur bu taksici inşallah icerdedir aslında o ceza ona az bile gelir hakkı yukarda belli

eeANTi

eeANTi

Üye
ya şerrefsizlik ötesi tamam hatalı birşey yapıyorsun balıklama yola dalıyorsun ulan kazaya sebebiyet veriyorsun vw hiçbirşey olmamış gibi ziktirolup gidiyorsun şerefsizz insan denmez ya bu türlere :off: :off: :off: :vur:

ibonline

ibonline

Üye
işte böyle insanlar yüüzünde trafiğe cıkmak bazen istemiyorum

MaxiMilliano

Üye
Tanrı kimsenin başına getirmesin böyle olayları, insan hayatı çok değersiz bizim ülkemizde maalesef :( O taksi şöförüne iyi bir ders lazım

bunkie

Üye
arkadaşlar akhisar bölge trafikte çalışan bir akrabam var. aldığım bilgiye göre taksi şöförü ne yazıkki tüm aramalara rağmen bulunamamış. yani o trafik canavarı hala aramızda dolaşıyor. Ayrıca kaza neticesinde camdan fırlayan otobüs şoförü ölmemiş ancak yolculardan 4 kişi ölmüş.

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by bunkie@Sep 30 2005, 03:38 PM
arkadaşlar akhisar bölge trafikte çalışan bir akrabam var. aldığım bilgiye göre taksi şöförü ne yazıkki tüm aramalara rağmen bulunamamış. yani o trafik canavarı hala aramızda dolaşıyor. Ayrıca kaza neticesinde camdan fırlayan otobüs şoförü ölmemiş ancak yolculardan 4 kişi ölmüş.
[post=181543]Quoted post[/post]​
Ama otobüs devrilmeden öne şoförün yanında muavin gözüküyor, beyaz gömlekli ve dışarı fırlayanda o yani şoför değil. Özel inceleme yaptım. Dikkatlice bakılırsa otobüs şoförü taksiyi sollamayı amaçlamış ve taksiye vurmamak için direksiyonu fazla kırdığı için tekrar toparlamaya çalışmış ama bu manevraya otobüsün gövdesi müsade edemeyeceği için yerinde ıslak olması yüzünden ve frenlerde basılı olduğu için otobüs kayarak kendini toparlamış fakat yer sorunu yüzünden otobüs her nekadarkendisini toparlasada devrilmiş. Dikkatlice izlerseniz görürsünüz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...