Kaliteli Ses'den Dolatı Sony Ericsson Alacağım Önerileriniz ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meRkez26

meRkez26

Üye
    Konu Sahibi
Kaliteli Ses'den Dolatı Sony Ericsson Alacağım Önerileriniz ??
Arkadaşlar Ses kalitesi ve Yüksek ses kapasiteli telefonlarından dolayı Sony Ericsson [yahut Nokia] bir telefon alacağım.Önerileriniz nelerdir.Lütfen 350 tL nin üzerinde olmasın :nono::(:naughty:

Şimdiden teşekkür ederim...

falcon19

Üye
w910 ya da 5700 xpress music tavsiye ederim..

onatcan95

onatcan95

Üye
5700 muhteşem ses çıkarıyor. ama fiyat olarak 350'nin üstünde. Bu yüzden w910 w810 cihazları olabilir. 2. el olarak 5700, 5730, 5610 dan birini alsan daha mantıklı bence.

winter62

winter62

Üye
5700 kullandım bi ara ses olayı gzl ama kaba telefon çok büyük. sony prestij işi birazdaha walkman telefon almanı tavsiye ederim 6220 kullanıorum bu aralar telefondan memnunum ama çok da tatmin edici bir sesi yok. ( bu sesi kötü anlamına gelmez. ) ---> 6220 Classic'in ses çıkış seviyesi 70.7 dB. Bu değer Nokia N82 ile aynı, Sony Ericsson C702'den düşük, Samsung G800'den ise yüksek. Hoparlörler çok fazla ses çıkartamıyor ancak yine de tatmin edici.

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Yerinde olsam Nokia alırdım.

tahacalik

tahacalik

Üye
Kesinlikle Sony Ericsson Walkman serisinin ses kalitesi nokia'dan daha iyi bende w700i var aparatıyla 5+1 ses sistemine bağladım MegaBass sayesindemükemmel bir derinlik yaşatıyor..Ve Hpm-70 kulaklıklarıyla daha da mükemmel oluyor.. Ama dışarı ses verme konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem...

burn_in_hell

Üye
w910 i her yönüyle iyi bir telefon

tb7e

Üye
w910 iyi telefon ama eksileri var ben 910 u geri vererek w890 aldım. w890 daki ses kalitesi w910 yok ve w910 kulaklık sesi çok kalın mat çıkıyor ve zaman zaman çazırdıyor kulağınıza fazla yanaştırırsanız ses basıncından dolayı ve gürültülü ortamlarda ses anlaşılmıyor tavsie etmiyorum 910u.

sametsemih17

Üye
k750i müthiş ses ve ucuzluk

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
sony sony sony baska bi şey demiyorum

mustafa7633

Üye
w serilerinden almanı öneririm

quaresmabjk

Üye
w960i al bulursan ama biraz pahalı ola bilir tabii kalite istiyorsan

bRy@nT

bRy@nT

Üye
W810İ ütiş

rixmam

rixmam

Üye
Sony Ericsson w700i Kullanıyorum ve sesi Süper ama fiat 350 100 tl Yaklaşık olarak üstünde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt